Search
Close this search box.

Porota hodnotí Rumunsko

Porota Eurocontestu hodnotila Rumunsko. I největší kritičky hodnotily celkem pozitivně.

Rumunsko: Ester Peony – On Sunday

Annabelle

Rumunsko určitě ANO ! Líbí se mi kombinace klasických nástrojů a popového beatu, dobrá fusion stylů, zpěvačka má drive.

Facebook / Youtube / Instagram

Eva Burešová

Super! Tohle mě fakt bavilo. Krásná žena a skvělý projev i muzikantů. Jistě, za chvíli mě trochu otravovala jeji gesta a taky jsem čekala ráznější výšky, ale je to prostě její styl a projev. Rumunsko mě baví!

Instagram / Facebook

Andrea Savane

Dáma v červeném umí zaujmout, vyzařuje z ní ďábelská energie, velice originální hlas, stylový doprovod. Celkově zajímavé, nevšední a přesto Eurovizní.

Vítek Havliš

Konečně něco, co se dá poslouchat a zní alespoň trochu současně. Zpěvačka má zajímavý hlas a i písnička se docela povedla. Na první poslech to úplně není, takže těžko říct, jestli má Rumunsko s touhle skladbou šanci na úspěch. U odborné poroty by ale nějaký ten hlas dostat mohla.

Youtube / Instagram / Facebook

Mirek Olšák

Píseň jako takovou hodnotím vlastně kladně, je v něčem jiná a to je vždycky dobře. Docela mě překvapil zpěv, který mi přišel po pár tónech s kytarou dobrej. Pak se přidal zbytek kapely a už se mi ten hlas nějak přestal líbit. Stejně jak jsem se rychle na první dojem zaposlouchal, tak rychle jsem také změnil svůj názor. Jasně, písnička je o opuštění ale už mi tam příjde toho skučení trochu moc. 

Youtube / Web / Instagram

Ján Winkler

Rumuni patria medzi najúspešnejšie krajiny z východného bloku. Pravidelne sú vo finále, ale zatiaľ nevyhrali. Najvyššie boli na treťom mieste / 2005 a 2010/. Tento rok vyhrala domáce kolo Ester Peony vďaka hlasom medzinárodnej poroty. Bolo to zvláštne rozhodnutie – šesť porotcov malo väčšiu váhu hlasov ako x-tisíc rumunských divákov. U nich prepadla a nezaujala ani mňa. Mali vhodnejšie piesne na postup do Tel Avivu.

Paula Seling & Ovi (Rumunsko 2010 a 2014)

Novinky