Search
Close this search box.

Porota hodnotí Polsko

Porota Eurocontestu hodnotí Polsko.

Polsko Tulie Pali Się

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Eurovize by sice měla být o tom vtisknout do písně a provedení národní identitu, ale Polsko to letos opravdu přepísklo. Překonávám se, abych vydržela do konce….

Státní opera Praha

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Tak to je velký úlet. A baví mě to!

Instagram / Facebook

Annabelle eurovision

Annabelle

U Polska mě strašně baví klip. A tím to asi končí. 

Facebook / Youtube / Instagram

Ján Winkler

Babušky v mladšom vydaní opäť na Eurovízii. Aspoň čo sa oblečenia týka. Folklórny štýl prezentácie nepoužili Poliaci prvý krát. Aj v Kodani/2014/ s Donatan+Cleo zvolili podobnú tému, ale tam divákov zaujali viac prednosti spoluúčinkujúcich slečien. Hutný folklórny viachlas , začiatok i koniec v angličtine , stredná pasáž v poľštine. Výstavba a gradácia piesne evokuje pri troche sentimentu aj na verziu rockovej vypaľovačky . Toto si nájde svojich fanúšikov ktorí pošlú Poľsko do finále.

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Oliver

Zřejmě taková novodobá lidovka. Je v tom znát samozřejmě nadsázka, ale dámy důchodkyně i samotné holky v krojích to hrají velmi přesvědčivě. Vůbec mi písně do tohoto stylu nevadí, nicméně uvidíme, jak to přijme zbytek evropských států.

Youtube / Web / Instagram

Vítek Havliš

Ne… Tohle nemusím. To je tak příšerně uřvaný, že se to nedá poslouchat. Přitom ta písnička by nemusela být zas tak špatná… Poláci ale většinou dostanou v semifinále dost hlasů, takže se nejspíš do finále dostanou, ale to bude obrovská nespravedlnost, protože letos soutěží mnohem lepší songy.

Youtube / Instagram / Facebook

Novinky