Search
Close this search box.

Porota hodnotí Německo

S!sters – Sister

Jak hodnotí naše porota německou soutěžní píseň Eurovize 2019?

Německo S!sters – Sister

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Německo S!sters – Sister Skvělý nápad – duo zpívající o sestrách. Emoční zážitek, krásné hlasy, srší z nich energie. Jsem zvědavá, jak zapůsobí v Tel Avivu, ale vysoké hodnocení nepředpokládám.

Státní opera Praha

Michael schulte

Ján Winkler

Po dvojičkách Alice+Ellen Kessler / 1959/ a matke s dcérou Maxi+Chris Garden/ 1988/ je S!STERS iba tretím ženským duom zastupujúcim Nemecko v dlhej histórii ESC. Nemecko má v rámci Big 5 zabezpečené automaticky finále. Zo siedmych súťažiacich dostali Carlotta a Laurita najviac hlasov od poroty a v televotingu. Zaujímavá scéna na otáčajúcom pódiu, ľahko zapamätovateľný refrén. Snáď sa im podarí priblížiť k vlaňajšiemu štvrtému miestu Michaela Schulte.

Eva Burešová

Eva Burešová

Sister – Ano! Konečně se mi dostavila husina po které jsem tolik toužila ! Krásné ženské, silné hlasy a nádherné téma ! Německo, fandím vám!

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Ta blondýna má tak nepříjemně ostrý sykavky, že to tu písničku dělá skoro neposlouchatelnou. A vlastně i celkově jsou ty jejich hlasy dost nepříjemný. Písnička je nudná, ale v letošní konkurenci by mohla mít docela šanci, protože moc silných zástupců jsem zatím neslyšel.

Youtube / Instagram / Facebook

Annabelle

Německo mě osobně moc nebaví, skladba taková nudná, nemá moc gradaci, postrádám nějakou chytlavost. Holky mají tak podobný hlas, že bych si nevšimla, kdyby jedna během vystoupení odešla.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver

Od začátku písničky jsem měl dojem, že pěvěcky je na tom jedna ze zpěvaček výrazně lépe. Ani nemyslím technicky, jako barvou hlasu. Na té to pro mě vždy stojí a padá. Odjakživa mám ovšem oblibu ve dvojhlasech a po tom co to holky rozjely spolu, tak už mě to celé bavilo. Jednoduchost vystoupení beru jako plus a skladba sama o sobě má šmrnc a sílu.

Youtube / Web / Instagram

Novinky