Porota hodnotí Německo

Jak hodnotí naše porota německou soutěžní píseň Eurovize 2019?

Německo S!sters – Sister

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Německo S!sters – Sister Skvělý nápad – duo zpívající o sestrách. Emoční zážitek, krásné hlasy, srší z nich energie. Jsem zvědavá, jak zapůsobí v Tel Avivu, ale vysoké hodnocení nepředpokládám.

Státní opera Praha

Michael schulte

Ján Winkler

Po dvojičkách Alice+Ellen Kessler / 1959/ a matke s dcérou Maxi+Chris Garden/ 1988/ je S!STERS iba tretím ženským duom zastupujúcim Nemecko v dlhej histórii ESC. Nemecko má v rámci Big 5 zabezpečené automaticky finále. Zo siedmych súťažiacich dostali Carlotta a Laurita najviac hlasov od poroty a v televotingu. Zaujímavá scéna na otáčajúcom pódiu, ľahko zapamätovateľný refrén. Snáď sa im podarí priblížiť k vlaňajšiemu štvrtému miestu Michaela Schulte.

Eva Burešová

Eva Burešová

Sister – Ano! Konečně se mi dostavila husina po které jsem tolik toužila ! Krásné ženské, silné hlasy a nádherné téma ! Německo, fandím vám!

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Ta blondýna má tak nepříjemně ostrý sykavky, že to tu písničku dělá skoro neposlouchatelnou. A vlastně i celkově jsou ty jejich hlasy dost nepříjemný. Písnička je nudná, ale v letošní konkurenci by mohla mít docela šanci, protože moc silných zástupců jsem zatím neslyšel.

Youtube / Instagram / Facebook

Annabelle

Německo mě osobně moc nebaví, skladba taková nudná, nemá moc gradaci, postrádám nějakou chytlavost. Holky mají tak podobný hlas, že bych si nevšimla, kdyby jedna během vystoupení odešla.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver

Od začátku písničky jsem měl dojem, že pěvěcky je na tom jedna ze zpěvaček výrazně lépe. Ani nemyslím technicky, jako barvou hlasu. Na té to pro mě vždy stojí a padá. Odjakživa mám ovšem oblibu ve dvojhlasech a po tom co to holky rozjely spolu, tak už mě to celé bavilo. Jednoduchost vystoupení beru jako plus a skladba sama o sobě má šmrnc a sílu.

Youtube / Web / Instagram

DALŠÍ NOVINKY

Spevák Josef Vojtek oslavuje

Deň otcov pripadá v  roku 2020 v Čechách aj na Slovensku na 21.6.2020. A práve tento deň oslavuje päťnásobný otec narodeniny s dvoma číslicami 5. Vekom najstarší člen skupiny Kabát spevák Josef Vojtek sa narodil 21.6.1965 a dnes má 55 rokov. Okrem gratulácie nášho webu k narodeninám som využil tento dátum ako spomienku na eurovízne účinkovanie Kabátu

EBU mění pravidla Eurovize 2021

Nový výkonný producent Eurovision Song Contest oznámil změnu pravidel. Martin Österdahl nový supervizor soutěže Eurovize dnes oznámil, že se pro rok 2021 ruší pravidlo živě zpívaných vokálů. Jednotlivé delegace mohou doprovodné vokály používat ze záznamu. Počet vokalistů není nijak limitován. Je to hned z několika důvodů, vysílací společnosti budou moci

Eurovize 2021 zná svůj datum

Evropská vysílací unie společně s nizozemskou televizí AVROTROS zveřejnila datum Eurovisionn Song Contest 2021. Každý fanoušek Eurovize letos oplakal zrušení téhle soutěže. Nyní však již opět máme důvod k radosti. Nizozemsko již oznámilo termín soutěže. Finále se bude konat 22. května. První semifinále proběhne 18. května druhé semifinále se bude

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn