Search
Close this search box.
Hatari - Hatrið mun sigra

Porota hodnotí Island

Jak porot hodnotila islandskou píseň Eurovize 2019?

Island HATARI – Hatrið mun sigra

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Eurovizní bomba. Dle mého názoru máme jednoho z velkých aspirantů na vítězství. Toto bláznivé šou stoprocentně zaujme. Já osobně bych raději strávila čas u chorvatského anděla, estonské bouře či se proběhla se lvi v Litvě, ale islanďané do toho letos šlápli naplno. V roce 2006 se finským Lordům podařilo zvítězit, tak uvidíme, jak bude tuto show poroty a eurovizní diváci hodnotit letos. 

Mirek Olšák Oliver Eurovize

Mirek Oliver

Tak tohle je velké překvapení. Lidí, kteří si tuto píseň dobrovolně pustí a budou pro ni hlasovat jen pár na světě. Všichni se zřejmě sešli na Islandu a dokonce ji poslali, aby reprezentovala jejich zemi na Eurovizi. Mé hodnocení je tedy zřejmé. Myslím, že tato jemná skladba v této soutěži nemá moc šancí na úspěch.

Youtube / Web / Instagram

Annabelle eurovision

Annabelle

Můj šálek čaje to není, já osobně takový tvrdší styl nemusím, nicméně přidáním beatu se jim povedla celkem zajímavá fusion stylů a je to zábavné.

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Co je zase tohle??? Islandská parodie na Rammstein se zženštilým vokalistou v upnutých kalhotách, omotaným koženými pásky a v botách na podpatku? To snad ani nemůžou myslet vážně. Chápu, že na Islandu není asi moc z čeho vybírat, ale jestli tohle reprezentuje jejich zemi v Evropě, tak nechci slyšet a vidět ty ostatní. Fakt tragédie.

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Hehehe…..Dobře. Chvíli po začátku jsem si řekla Jo!Super, konečně divnota na kterou jsem čekala. Po další chvíli jsem dostala jemný záchvat smíchu. Já vážně nevím jestli se mi píseň líbí nebo se interpretů bojím. O čem zpívají ? Mám chuť vyrazit do kostela…

Instagram / Facebook

Island Eurovize

Ján Winkler

Keď súťažili na ESC v roku 2006 LORDI mnohí považovali ich vystúpenie za omyl Eurovízie. A oni vyhrali. Tento rok sa o šok pokúšajú Islanďania Hatari. Pre mňa je to oveľa silnejšia káva ako LORDI a beriem to ako totálny prešľap . Zaujať a šokovať divákov je asi ich hlavnou predstavou. Spev je až na konci. Pritom vo finále mal Island až dvoch spevákov ktorí už na Eurovízii súťažili – Heru Bjork / 2010/ a Fridkrika Omara/2008/. Tomu sa ušlo iba miesto v superfinále. Som zvedavý ako zareaguje na Hatari eurovízne publikum.

Novinky