Search
Close this search box.
Sarah McTernan Eurovision

Porota hodnotí Irsko

Irská televize letos využila právo automatické nominace. Soutěžní písničku si poslechla také naše porota.

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Skvělý hlas, originální klip, krásná zpěvačka. Písnička je pozitivní. Na koncertě si ji dokážu představit. Nevím, jestli bude stačit na Eurovizii, ale moc se těším na živý přednes.

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Tohle je ta z řady písniček, které si můžu pouštět pořád dokola. Skvělá atmosféra, úžasná melodie a Sarah je výborná zpěvačka. Tohle se mi fakt moooc líbí. Na festivalovém pódiu to ale asi úplně mít šanci nebude, bohužel. Ale jestli jo, tak začnu věřit na zázraky.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Příjemná pohodová hudba i interpretka, ale pro mě takzvaně splývající, není nic, co by mě na ni zaujalo, jako bych ji již slyšela…

Státní opera Praha

Ján Winkler

Doba Johnny Logana alebo 90 roky 20 storočia keď vládlo Eurovízii Írsko je nenávratne preč. A už viac ako dvadsať rokov sa pohybujú skôr v spodných priečkach poradia. Obávam sa že preraziť medzi kvalitu sa nepodarí ani Sarah. Pieseň ničím výnimočná , akých sa objaví v éteri množstvo. Ale cha-cha by sa na ňu dala tancovať. Keď postúpi do finále a bude aspoň 22 ako názov jej pieseň možno bude Írsko spokojné.

Annabelle eurovision

Annabelle

Irsko, s klipem je to taková příjemná pohodička, jen si nejsem jistá tím, zda to dokáže zaujmout i při projevu naživo, necháme se překvapit.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Jednoduše pěkná písnička. Příjemně působí basová linka i kytarové vyhrávky. Jednoduchý klip je důkazem, že pokud dokáže interpret zaujmout pěvecky i vizuálně, není třeba do klipu bůhví jak investovat. Na vítězství to nebude ale rozhodně se skladba povedla.

Youtube / Web / Instagram

Novinky