Search
Close this search box.

Porota hodnotí Finsko

Finská veřejnoprávní televize letos rozhodla, že do Tel Avivu pojede Darude.

Finsko Darude feat. Sebastian Rejman – Look Away

Vítek Havliš

Když Finsko oznámilo, že je na Eurovizi bude reprezentovat DJ Darude, kterého si pamatuju díky megahitu Sandstorm, udělalo mi to obrovskou radost. Čekal jsem podobný nářez, nicméně místo toho jsem dostal slabý odvar. Ale abychom si rozuměli, jeho „Look Away“ pořád patří mezi ty lepší kousky letošního ročníku. Na druhou stranu si říkám, jestli to vlastně není smutný…

Youtube / Instagram / Facebook

Krista siegfrids Ukrajina

Ján Winkler

Fíni si tento rok vyberali z troch piesní od jedného interpreta. Vyhrala Look Away – asi najkvalitnejšia z ponúkaných. Poliakom sa v Lisabone s podobným štýlom / DJ + spevák/nepodarilo postúpiť do finále. Party song možno na diskotéke zaberie , mňa neoslovil. Ešteže bola súčasťou večera moderátorka a speváčka Krista Siegfrid. Vždy keď som sa s ňou stretol jej úsmev nechýbal . Snáď ho bude mať aj po semifinále na tohtoročnom ESC.

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Řeknu zrovna, že mě osobně tato finská vypalovačka vůbec neoslovila. Popravdě si myslím, že taková diskotéka už se do této soutěže moc nehodí a asi bych volil jinou píseň. Pěvěcky to není taky žádná hitparáda a ten konzervatorista stojící za kláveami… tohle mi prostě nesedlo.

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Evropa má evidentně velkou zálibu v Disco zvuku 90.let….Ach jo.

Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Začínám se v hodnocení hodně opakovat. Opět hit pro eurovizní soutěž, je tam vše – pěkná píseň, pěkný hlas, výrazný tanec a scéna. Není ničím výjimečná, ale na pohodu bych si ji do mp3 zařadila.

Státní opera Praha

Annabelle Fárová

Annabelle

Finsko zvolilo takovou taneční pecku, není to nejhorší, ale zvuk je dle mého názoru strašně retro, v roce 2019 si umím představit i lepší aranž a modernější projev, celkově mi to přijde zamrzlé v době…

Facebook / Youtube / Instagram

Novinky