Search
Close this search box.

Porota hodnotí Černou Horu

Finále v Černé Hoře vyhrála jediná anglicky zpívaná píseň.

Černá Hora D moll – Heaven

Ján Winkler

Čierna Hora má na ESC už desať účastí, no iba dvakrát postúpili do finále. Najlepšie sa umiestnil vo Viedni 2015 spevák Knez na slušnom 13 mieste. Z piatich príspevkov v národnom kole / 4 speváčky a jedna skupina/ nebolo počuť veľa kvality. Live vystúpenie víťazných D-mol z  národného kola vyvoláva rozpaky. Speváci nestačia s dychom , v nástojčivom speve akoby jeden chcel predbehnúť druhého. Možno by pieseň v podaní a cappella znela presvedčivejšie . Takto ma zaujala v národnom kole iba ich scéna s notovou osnovou .

Mirek Olšák

Písnička není vůbec špatná. Podle mě nezvolili moc dobrý způsob prezentace. Vystoupení mě nenadchlo a vlastně moc nebavilo. Byl to zřejmě záměr, aby žádný z účinkujících nevyčníval a působili dohromady jako supr parta kluků a holek. Může být, ovšem žádnou stopu to ve mně nezanechalo.

Youtube / Web / Instagram

Vítek Havliš

„No konečně něco zajímavýho…“ říkal jsem si asi tak 5 vteřin… Když zpívala ta první slečna… Pak se přidali ti ostatní a celý to spadlo o tři úrovně níž. Naprosto nevyrovnaný pěvecký výkony, vůbec jim to neladí, aranže levná a bez nápadu. Celá písnička je tak nudná, až si ani nevšimnete, že už skončila.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea Savane

Příjemná melodie, zajímavá scéna, pěkné hlasy, oproti ostatním něco jiného. Od Černé Hory jsem ovšem čekala víc. Těšila jsem se spíše na balkánské rytmy.

Annabelle

Černá Hora D moll- Heaven. Sedím, naslouchám, říkám si, nemůžeš všechno kritizovat přece! Tak jo, tady to fakt nejde. Chvilku mi to přišlo jako sestřih hvězdné pěchoty ze Superstar, ale pak jsem zjistila, že to myslí vážně. Cením odvahu.

Facebook / Youtube / Instagram

Eva Burešová

Kluci zpívají skvěle, holky skvěle vypadají. Něco mi tam strašně chybí…Co je to ? Lepší zvuk ? Lepší souhra ? Intonace ?

Instagram / Facebook

Novinky