Search
Close this search box.
Zena Bělorsuko, Eurovision

Porota hodnotí Bělorusko

Porota Eurocontestu ve složení Eva Burešová, Vítek Havliš, Annabelle, Mirek Oliver, Andrea Savane a Ján Winkler, tentokrát hodnotí Bělorusko.

Bělorusko Zena – Like it

Annabelle eurovision

Annabelle

Zena je taková Běloruská Anne-Marie. Víc mě k tomu asi ani nenapadá.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Oliver

Nejedná se o nějaký hit nebo píseň, která by se člověka nějak dotkla a něco po sobě zanechala, ale daleko víc mě nezaujala samotná zpěvačka. Celkově mi přišlo vystoupení neohrabané, tak trochu slátané ve spěchu a na poslední chvíli. Až bych řekl nesympatický hlas, ale to je pouze můj dojem po prvním poslechu.

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová

Eva Burešová

Ono to bude vypadat, že se opakuju a asi i ano, ale já prostě na tento styl písní opravdu nejsem. A když reggaeton tak pořádný ! 🙂 První sloka mě bavila, slečna je taký šikovná….
Ty holky ale nezpívaj, co ? 🙂

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Není to úplně zlý, ale mám trochu pocit, že už jsem to všechno někde slyšel. Jedna z kategorie nenadchne, neurazí. Zjev i tanečky jako Britney Spears, ale na rozdíl od Britney umí Zena alespoň zpívat. Takže asi dobrý.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Opět eurovizní píseň, ale takový průměr. Škoda, zpěvačka je sympatická, energická, píseň mohla být zajímavější.

Státní opera Praha

Koldun

Ján Winkler

Ubehlo veľa rokov od najlepšieho umiestnenia Bieloruska na ESC , keď spevák Koldun pomocou mentorstva Filipa Kirkorova získal v roku 2007 šieste miesto. Odvtedy mali viac nepostupov ako spievania vo finále. Tento rok vybrali speváčku Zenu asi najmladšiu speváčku v Tel Avive. Z desiatky finalistov národného kola nebolo z čoho vyberať .Jej vystúpenie so štyrmi vokalistami a tanečníčkami pripomínajúce Spice girls zaujalo porotu natoľko ,že hneď po odspievaní dostala najvyšší počet hlasov a bolo rozhodnuté. Pieseň s obohratými postupmi bez výrazného momentu prekvapenia bude mať postup do finále veľmi zložitý.

Akce na obojky

Novinky