Search
Close this search box.
Eurovize 2019 Portugalsko

Porota EC hodnotí Portugalsko

Po krátké přestávce je naše porota zpět! Dnes hodnotí Portugalsko.

Portugalsko Conan Osiris Telemóveis

https://www.youtube.com/watch?v=mPLK1akbQ6g
Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Tanečně mě to baví neuvěřitelně. Musím říct, že zpěvák má u mě obrovskou výhodu v tom, že absolutně netuším, jestli je mimo toninu nebo není. Místy mi to příšlo jako Čínská opera, netuším co je na tom myšleno vážně a co je recese. My evropani jsme ale zvláštní hudebníci….

Instagram / Facebook

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Oliver

Tohle není vůbec jednoduché zhodnotit. Jazyk, kterému nerozumíte, styl, který je naší části Evropy velmi cizí. Já si myslím, že píseň velkou šanci nemá. Zpěvák se pohybuje na jedné hlasové úrovni, nejde tedy vlastně poznat jaké kvality má. Originální jsou bezesporu taneční kreace jeho kolegy – to se jen tak nevidí. Nezbývá, než se zeptat, zdali je to ku prospěchu věci?

Youtube / Web / Instagram

Annabelle

U Portugalska jsem chvilku jsem přemýšlela, jestli nemám špatnou opici, vzápětí mi došlo, že jsem abstinent. Podobné hudební skvosty najdete na Poche Music . Pán v županu, který si zapomněl sundat pleťovou masku ze včera a tak místo aby jí umyl si na ní nalepil dvě lžíce? Nepochopila jsem celý záměr, ale Jolanda, naše národní věštkyně by řekla, vidím velký špatný.

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Portugalci to zase zkouší s něčím „jiným“. A vůbec nevím, co si o tom mám myslet. Rozhodně to je originální. Ale moc se to poslouchat teda nedá… Připadá mi, jakoby pustili hudební podklad k jiné písničce, než kterou Conan zpívá. Za mě ne.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Tento typ zpěvu je můj šálek kávy, kostým by tedy mohl být skromnější, ale pěvecký výkon a celkový dojem skvělý. 

Ján Winkler

Pieseň ktorá buď na prvé počutie zaujme alebo sklame. Pódiové prevedenie má svoje svojské čaro – oblečením, šípmi na rukách či špecifickým tancom  tanečníka. Portugalská pieseň je vskutku medzinárodná. Od západoeurópskej krajiny prekvapujúca s prvkami hudby východných krajín. Je to ťažko identifikovateľný štýl hudby s mixom viacerých kultúr. Salvador Sobral po svojom víťazstve v roku 2017 povedal že hudbu musíš cítiť. Conan Osiris sa  to snaží prezentovať každú sekundu .

Novinky