Okem Vojtěcha Šenkýře

Okem Vojtěcha Šenkýře

  Dnešním podvečerem oficiálně začal letošní ročník Eurovision Song Contest 2016 a to „Red Carpet Eventem“, neboli červeným kobercem. Po koberci se prošli všichni účastníci letošního ročníku, ochotně se fotili s fanoušky a i na rozhovory došlo.

  Taktéž Gabriela v doprovodu šéfa české delegace Jana Borse rozdávala úsměvy. Musím říci, že se našlo i pár takových, kteří se doslova předváděli, třeba izraelský zpěvák Hovi Star, který svým vzhledem připomínal divně ostříhanou Cher, kterou parodoval člen travesti skupiny. Takté Greta Salóme za Island nepůsobila úplně příjemně… Susana Jamaladynova se spise věnovala novinářům a médiím nežli fanouškům. Naopak hvězda soutěže, zkušený Nicky Byrne se vyfotil s téměř každým.

  Česka delegace ze začátku jakoby zapadla, nicméně pak si novináři Gabrielu našli, Gábina ochotně pózovala a svou přirozeností si opět získala další srdce fanoušků Nakonec se musím přiznat, nejvíce mě okouzlila róba Zoë, která letos reprezentuje Rakousko.

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.