Search
Close this search box.

Novinky ze světa Eurovize 2019

 

Izraelská televize KAN na svých webových stránkách zveřejnila další podrobnosti k připravovanému ročníku Eurovision Song Contest.

 

Ten se bude konat v květnu příštího roku v Tel Avivu. Televize v minulých dnech odhalila slogan soutěže „Dare to Dream“. Jak prozradil izraelský premiér Netanjahu : Izrael bude odvážně snít o možnosti, že Eurovizi bude pořádat i v roce 2020. Nyní jsou známé další informace. Euro-Village bude v provozu 9 dnů, hostit ji bude Charles Clore Park v Tel Avivu. Má se jednat o největší vesnici, která zatím byla součástí Eurovision Song Contest. Vesnice bude dostupná pro více jak 20 000 lidí, kteří Tel Aviv navštíví. Bude zde velké množství DJ, hudby, jídla, ale taky alternativní věci, jako je Joga nebo historie.

Logo soutěže bude odhaleno nejpozději v lednu roku 2019. To se taky bude konat slavnostní předání klíče od Lisabonu a proběhne rozlosování do jednotlivých semifinálových kol. 

V rámci Eurovize se bude konat i „White Night – Bílá Noc“ festival pouliční kultury, na které se představí všechny země Eurovize 2019. Budou zde stánky, aby lidé poznali kulturu jiných zemí a vzájemně se bavili ochutnali různé pokrmy z jiných zemí.  Informuje na svém webu Izraelská televize.

 

Novinky