Jurius Eurovision

Naše porota si posvítila na Litvu.

Letošního ročníku Eurovize se účastní také Litva. Jak dopadla v hodnocení naší poroty?

Jurijus – Run With The Lions

Mirek Olšák porota Eurovize

Mirek Olšák

Konečně věc, kterou jsem si pustil s chutí vícekrát. Píseň je postavená na efektových smyčkách, které do sebe ale velmi dobře zapadají. Příjemně laděnou sloku doplňuje refrén, který má drive a zajímavou líbivou melodii. Navíc se to snaží prodat slušně zpívající a vypadající interpret a myslím, že se mu to docela podaří. Tohle se Eurovizi určitě hodí do krámu!

Youtube / Web / Instagram

Andrea Savane

Charismatický a pohledný zpěvák, takže fanynky budou. Bez hudebního vzdělání si troufám tvrdit, že je píseň docela těžká a Jurijus si s ní krásně poradil, takže já bych se s ním se lvy ráda proběhla. Myslím, že na Eurovizi patří a do finále postoupí.

Státní opera Praha

Donny Montell Eurovision

Ján Winkler

Dobrá voľba pre Litvu ! Jurijus dokáže zanietene pracovať s hlasom. Ak popracuje na kontakte s publikom má šancu na postup do finále. Tam ťahá Litva za kratší koniec oproti ostatným pobaltským krajinám. Výraznejšie sa nepresadila ani domáca hviezda Donny Montell a to súťažil vo finále Eurovízie už dvakrát/ 2012,2016/ . Špecifikom národného kola bola vzácna zhoda v hlasovaní divákov aj poroty.

Annabelle eurovision

Annabelle

Tak Jurijus je naprostý tragéd. Nejen, že píseň stojí s prominutím za h**no, ale jeho falešný zpěv mi trhá uši. Vypnula jsem to asi po dvaceti sekundách, dýl to nešlo.

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Když už nevíte co, tak pošlete na Eurovizi hezkýho sexy chlápka. Když nezabere písnička, tak dostane alespoň nějaký hlasy od holek a kluků, kterým se bude líbit fyzicky. No jo, jenže v případě Jurijuse to překvapivě není jenom o tom zjevu. Docela příjemně se totiž ten jeho „běh se lvy“ poslouchá. Tak uvidíme, jestli doběhne až do finále. Za mě by mohl…

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

No konečně alespoň nějaký náznak moderny v letošních výběrech!
V písních slyším inspiraci ze známých písní, taky bych si dokázala představit trochu silnější hlas k takové písní. Ale mám opravdu radost, že se něco blíží ke zvuku hudby roku 2019 !

Instagram / Facebook

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko