Search
Close this search box.

Naše porota si posvítila na Litvu.

Jurius Eurovision

Letošního ročníku Eurovize se účastní také Litva. Jak dopadla v hodnocení naší poroty?

Jurijus – Run With The Lions

Mirek Olšák porota Eurovize

Mirek Olšák

Konečně věc, kterou jsem si pustil s chutí vícekrát. Píseň je postavená na efektových smyčkách, které do sebe ale velmi dobře zapadají. Příjemně laděnou sloku doplňuje refrén, který má drive a zajímavou líbivou melodii. Navíc se to snaží prodat slušně zpívající a vypadající interpret a myslím, že se mu to docela podaří. Tohle se Eurovizi určitě hodí do krámu!

Youtube / Web / Instagram

Andrea Savane

Charismatický a pohledný zpěvák, takže fanynky budou. Bez hudebního vzdělání si troufám tvrdit, že je píseň docela těžká a Jurijus si s ní krásně poradil, takže já bych se s ním se lvy ráda proběhla. Myslím, že na Eurovizi patří a do finále postoupí.

Státní opera Praha

Donny Montell Eurovision

Ján Winkler

Dobrá voľba pre Litvu ! Jurijus dokáže zanietene pracovať s hlasom. Ak popracuje na kontakte s publikom má šancu na postup do finále. Tam ťahá Litva za kratší koniec oproti ostatným pobaltským krajinám. Výraznejšie sa nepresadila ani domáca hviezda Donny Montell a to súťažil vo finále Eurovízie už dvakrát/ 2012,2016/ . Špecifikom národného kola bola vzácna zhoda v hlasovaní divákov aj poroty.

Annabelle eurovision

Annabelle

Tak Jurijus je naprostý tragéd. Nejen, že píseň stojí s prominutím za h**no, ale jeho falešný zpěv mi trhá uši. Vypnula jsem to asi po dvaceti sekundách, dýl to nešlo.

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Když už nevíte co, tak pošlete na Eurovizi hezkýho sexy chlápka. Když nezabere písnička, tak dostane alespoň nějaký hlasy od holek a kluků, kterým se bude líbit fyzicky. No jo, jenže v případě Jurijuse to překvapivě není jenom o tom zjevu. Docela příjemně se totiž ten jeho „běh se lvy“ poslouchá. Tak uvidíme, jestli doběhne až do finále. Za mě by mohl…

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

No konečně alespoň nějaký náznak moderny v letošních výběrech!
V písních slyším inspiraci ze známých písní, taky bych si dokázala představit trochu silnější hlas k takové písní. Ale mám opravdu radost, že se něco blíží ke zvuku hudby roku 2019 !

Instagram / Facebook

Novinky