Mikolas Josef vystoupil na Václavském náměstí

V pondělí 14. května na Václavském náměstí se pod záštitou městské části Praha 1 konalo setkání fanoušků s Mikolasem Josefem. Na celou akci dorazilo několik stovek fanoušků, aby Mikiho přivítali a poděkovali mu za jedinečnou reprezentaci naší země na letošním ročníku Eurovize.

Akci moderoval Libor Bouček, který zahájil nejprve statistickými údaji ohledně českých výsledků, a pak na pódiu s bouřlivým ohlasem přivítal samotného Mikolase, který poděkoval fanouškům a zazpíval dvě své písně Free a Believe.

Poté se na pódiu objevil samotný starosta, městské části Praha 1, pan Oldřich Lomecký, který Mikolasovi předal pamětní medaili a poděkoval mu za skvělou reprezentaci.

Poté přišlo poděkování samotné české televizi, české delegaci a v neposlední řadě poděkování rodičům Mikiho. Na pódiu se pak objevili taneční bratři Mensovi a vokalistka, kteří doprovázeli Mikolase v Lisabonu. Zazněla píseň Lie to me v menším pódiovém provedení. Přesto si to všichni náramně užili. Poté byl oficiální program ukončen a Mikolas se do pozdního večera fotil s každým fanouškem.

 

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko