Mikolas Josef vystoupil na Václavském náměstí

Mikolas Josef vystoupil na Václavském náměstí

V pondělí 14. května na Václavském náměstí se pod záštitou městské části Praha 1 konalo setkání fanoušků s Mikolasem Josefem. Na celou akci dorazilo několik stovek fanoušků, aby Mikiho přivítali a poděkovali mu za jedinečnou reprezentaci naší země na letošním ročníku Eurovize.

Akci moderoval Libor Bouček, který zahájil nejprve statistickými údaji ohledně českých výsledků, a pak na pódiu s bouřlivým ohlasem přivítal samotného Mikolase, který poděkoval fanouškům a zazpíval dvě své písně Free a Believe.

Poté se na pódiu objevil samotný starosta, městské části Praha 1, pan Oldřich Lomecký, který Mikolasovi předal pamětní medaili a poděkoval mu za skvělou reprezentaci.

Poté přišlo poděkování samotné české televizi, české delegaci a v neposlední řadě poděkování rodičům Mikiho. Na pódiu se pak objevili taneční bratři Mensovi a vokalistka, kteří doprovázeli Mikolase v Lisabonu. Zazněla píseň Lie to me v menším pódiovém provedení. Přesto si to všichni náramně užili. Poté byl oficiální program ukončen a Mikolas se do pozdního večera fotil s každým fanouškem.

 

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a ve čtvrtek. Tedy 7. a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.