Jak to vidí redakce Eurocontestu?

Máme tady poslední den hlasování v národním kole Eurovision Song CZ.

Dnes se podíváme, jak to vidí redakce Eurocontestu.

Tomiino

Nejvíce mě oslovila Olga, krásná a působivá píseň, úžasný hlas a moderní sound. Bohužel si myslím, ze v Eurovizi mezi ostatními baladami zapadne. Myslím, ze větší šanci na úspěch v ESC má Elis. Její píseň je tak trochu kolovrátková odrhovačka, ale člověka, který ji uslyší poprvé, okamžitě upoutá. Ať pozitivně nebo negativně. Prostě je zapamatovatelná. Má energii a šmrnc, což je pro Eurovizi ideální. Dobře by se mohli chytit také WAP s písní ve stylu Twenty One Pilots, která má v textu také pro Eurovizi potřebnou "message".

Filip Jeníček

V letošním národním kole se mi líbí skoro všechny písně, proto jsem si na hlasování dal pár dní, a pak jsem zvolil písničku, kterou jsem si vždy pustil jako první a melodie je velmi chytlavá a zapamatovatelná. Takže za mě Elis 😊 Má pěknou barvu hlasu a mám pocit, že letos vyhraje píseň s rychlejším tempem, takže Elis for the win!! 😊

Jano Winkler

Olga Lounova. Lebo je piesen zapametatelna na prve pocutie a je klasickou kvalitnou festivalovou euroviznou piesnou. Nie je na scene novacik čo moze byt vyhoda v komunikacii s mediami a divakmi.

Denis

Mojim momentálnym favoritom je Elis Mraz a Čis T 🙂 pesnička je chytľavá, tanečná a prináša skvelú energiu... myslím si, že môže na ESC naozaj zabodovať, hlavne u divákov.

Petr

Velké šance má Karelll a Elis. Hlasoval jsem pro Olga Lounová

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko