Search
Close this search box.

Jak to vidí redakce Eurocontestu?

Máme tady poslední den hlasování v národním kole Eurovision Song CZ.

Dnes se podíváme, jak to vidí redakce Eurocontestu.

Tomiino

Nejvíce mě oslovila Olga, krásná a působivá píseň, úžasný hlas a moderní sound. Bohužel si myslím, ze v Eurovizi mezi ostatními baladami zapadne. Myslím, ze větší šanci na úspěch v ESC má Elis. Její píseň je tak trochu kolovrátková odrhovačka, ale člověka, který ji uslyší poprvé, okamžitě upoutá. Ať pozitivně nebo negativně. Prostě je zapamatovatelná. Má energii a šmrnc, což je pro Eurovizi ideální. Dobře by se mohli chytit také WAP s písní ve stylu Twenty One Pilots, která má v textu také pro Eurovizi potřebnou "message".

Filip Jeníček

V letošním národním kole se mi líbí skoro všechny písně, proto jsem si na hlasování dal pár dní, a pak jsem zvolil písničku, kterou jsem si vždy pustil jako první a melodie je velmi chytlavá a zapamatovatelná. Takže za mě Elis 😊 Má pěknou barvu hlasu a mám pocit, že letos vyhraje píseň s rychlejším tempem, takže Elis for the win!! 😊

Jano Winkler

Olga Lounova. Lebo je piesen zapametatelna na prve pocutie a je klasickou kvalitnou festivalovou euroviznou piesnou. Nie je na scene novacik čo moze byt vyhoda v komunikacii s mediami a divakmi.

Denis

Mojim momentálnym favoritom je Elis Mraz a Čis T 🙂 pesnička je chytľavá, tanečná a prináša skvelú energiu... myslím si, že môže na ESC naozaj zabodovať, hlavne u divákov.

Petr

Velké šance má Karelll a Elis. Hlasoval jsem pro Olga Lounová

Novinky