Jak se vede české písni po týdnu?

Petr

  Minulý pátek byla zveřejněna píseň ‚I stand‘ od Gabriely Gunčíkové. Nyní se podíváme, jak se zatím české písni daří.

  Na YouTube má k 19.3. 15:00 přes 380 000 zhlédnutí a celkem na ni zareagovalo 6 700 lidí. 89 % lidí dalo k písni ‚To se mi líbí‘. Například Řecko má jen o 20 000 zhlédnutí méně, ale v hodnocení na tom není tak dobře. Jen 64 % lidí dalo řecké písni ‚To se mi líbí‘. Podíváme se také na Austrálii, která zveřejnila svou píseň ‚Sound of silence‘ o den dříve než Česká republika. Počet zhlédnutí je sice oproti české písni 2,7 x větší, zato hodnocení pod videem je téměř shodné.

  V osobních žebříčcích se nám daří také dobře. Zhruba 70% lidí má naši píseň ve své TOP 10, pak vede většinou 16. – 20. místo. Nejhorší umístnění, které jsem viděl, bylo 24. místo.

  Do 1. semifinále zbývá už jen necelých 8. týdnů a sezóna ESC teprve začne. Překonáme tento rok 1 000 000 zhlédnutí na YouTube ještě před zahájením Eurovision Song Contest 2016?

Připravil MEK

Next Post

Gabriela má za sebou natáčení vizitek

    Na super.cz se dnes objevila informace, jak bude vypadat letošní pohlednice, která se bude vysílat během Eurovision Song Contest. Ta má představit nejen osobnost Gabriely Gunčíkové, ale také krásy Česka.    O natáčení pohlednic jsme Vás na webu již informovali. Švédská televize pohlednici natáčela v Praze a to pouhé […]