Izrael odstartoval přípravy Eurovize 2019

Petr

Izraelská televize KAN, oznámila jména dvou klíčových členů týmu, kteří budou mít na starosti Eurovision Song Contest 2019.

 

Do funkce výkonné producentky byla jmenována Zivit Davidovitch. Ta sice momentálně pracuje pro privátní televizi v Izraeli, ale během příštího měsíce posílí právě televizi KAN. Zivit má bohaté zkušenosti s televizní producentské branže. Byla producentkou velkých sportovních přenosů, ale i zábavných projektů. Pracovala také ve spojených státech. Některé projekty, které byly vytvořeny pod jejím vedením v Izraelské televizi, se prodávají do zahraničí.

 

Do funkce vedoucího ředitele a šéfredaktora byl jmenován Yuval Cohen. Ten režíroval některé reality show, které jsou v Izraeli velmi populární.

Next Post

Je vítězná píseň plagiát ?

  Letošní ročník Eurovize vyhrála izraelská zpěvačka Netta s písní “Toy”. Ta však byla v minulých dnech označena za plagiát.   Americká společnost Universal Music Group tvrdí, že autoři okopírovali píseň od The White Stripes. Píseň Seven Nation Army je z roku 2003. Jedna soukromá televize v Izraeli dokonce tvrdí, […]