Search
Close this search box.

Hvězdná porota hodnotí španělského zástupce

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

Blas Cantó – Universo

 

Vítek Havliš

Po loňském hopsání je tohle příjemná změna. A hlavně kombinace všeho, co na ESC funguje. Hezkej kluk, slušná melodie, moderní aranže. A výhodou španělštiny je, že zní tak dobře, že vám vlastně ani nevadí, že nevíte, o čem se zpívá. Blbý je, že mě tahle písnička po chvilce přestala absolutně bavit. A nezachránil to ani ten vysoký tón, který přichází těsně před koncem a na který jsem upřímně hodně zvědavej naživo.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Rytmická, chytlavá, taneční píseň, výborný hlas, píseň, melodie, hudební efekty, sympatický zpěvák. Tolik příjemných vzpomínek mi při tomto songu naskakuje.... za mě "vesmír" ano!

Jano Winkler

Už viac ako 50 rokov nezažilo na Eurovízii Španielsko pocit víťazstva . A nepriniesli ho domov ani svetoznáme mená ako Julio Iglesias či Las Ketchup. Navyše posledných 15 rokov sa k predným pozíciám ani nepriblížili. Aj vlani skončil Miki Nuňez s chytľavou La Venda v poli porazených. Tento rok chce prelomiť neúspešné obdobie Blas Cantó s vesmírnou tematikou. Pripadá mi umelá, neosobná s cieľom zaujať za každú cenu. Štúdiovú verziu zvládol , či sa mu to podarí aj na pódiu uvidíme. Chytľavý refrén môže urobiť veľa pre získanie potrebných hlasov na vyššie priečky vo finále. To majú Španieli zabezpečené už dnes.

Annabelle eurovision

Annabelle

Blas Canto je takový španělský Justin Bieber, s rozdílem, že Justin skládá opravdové hitovky, což se o Cantovi říct úplně nedá. Líbivý popík, bohužel nic nového pod sluncem. Celkově mi skladba přijde nudná. Na nálepku nekompromisní kritičky jsem si již zvykla, za mě Španělé zvolili velmi průměrného reprezentanta.

George Hájek

Blas Canto, mi připomíná španělskou verzi Justina Biebera v kabátu. Asi se do Eurovize takový umělec hodí, ale můj šálek to není. Píseň o universu, je spíš love song. Důkaz najdete v klipu, kde tanečnice mají bodypaiting v podobě vesmíru, krásný dvojsmysl.

Dea

Velmi příjemná emotivní píseň. Od začátku mě rozhýbala a má pěkné vyvrcholení. Zaujalo mě i téma písně, které se údajně týká vnitřních bitev, kterým člověk čelí, když se snaží být sám sebou.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Tohle asi vznikne, když smícháš současnou světovou produkci s popovým vkusem Španělů. Moc mě to nebaví, týpek má aspoň libový outfity a umí překvapit - to v 2:32 jsem opravdu nečekal. A ti tanečníci jsou teda ve skutečnosti vesmír, že jo?

Tereza Holubová

Píseň Universo je pohodová, hlas zpěváka Blase Canta se velmi příjemně poslouchá. Když ke zpěvu připočteme jeho charismatický vzhled, úspěch je na světě. Jistě v soutěži zaujme.