Hooverphonic v Česku a na Slovensku

Hooverphonic v Česku a na Slovensku

Belgie, jako vůbec první země, oznámila jméno svého reprezentanta Eurovize 2020. Do boje vysílají známou kapelu Hooverphonic.

Hooverphonic, kteří budou hájit barvy Belgie, jsou nyní na evropském turné. Jejich vystoupení mohli sledovat diváci v Česku a na Slovensku. Na jejich koncertech nemohl chybět ani EuroContest.cz.

Belgická soutěžní píseň, se kterou budou Hooverphonic bojovat na Eurovision Song Contest, bude odhalena během února příštího roku. Belgická televize v minulosti vícekrát oslovila Hooverphonic, ale kapela nabídku vždy odmítla. Zlom nastal letos. Členové jednoznačně prohlásili, že mají píseň které věří a nabídku televize přijali. Nutno připomenout, že Hooverphonic se na belgické, ale i evropské scéně objevují skoro 20 let. Kapela má za sebou mnoho úspěchů. Třeba tím dalším bude vítěství na Eurovizi.

Foto a video EuroContest / Ján Winkler

Doporučujeme

Eurovize 2024 bude v Malmö

Švédská televize oznámila, že Eurovision Song Contest 2024 se bude konat v Malmö. Oznámila také termíny soutěže. Semifinále se budou tradičně konat v úterý a ve čtvrtek. Tedy 7. a

Poslouchej rádio

Článek neprošel jazykovou úpravou.