EuroContest bude na Infevision 2021 reprezentovat kapela HC3

V letošním ročníku INFEVISION 2021 bude náš web reprezentovat kapela HC3 s písní Time.

Eurocontest.cz a Česká republika se také letos zapojuje do letošního finále INFEVISION Video Contest. Letošní ročník pořádá moldavský fanklub soutěže Eurovize INFE Moldova. Finále se bude konat v prosinci.

Českou republiku a samozřejmě náš web bude zastupovat vítězná kapela národního kola. S písní Time jen o pár bodů zvítězila kapela HC3. Na druhém místě se umístila Lada Fejfer s písní Přání. Třetí místo patří kapele Horizont.

Kapelu HC3 můžeš samozřejmě sledovat na sociálních sítích jako je facebook nebo instagram. Eurocontest.cz připravuje rozhovor s vítěznou kapelou. Věříme, že také letos se nám podaří dobře zabodovat.

Podrobnosti k připravovanému ročníku INFEVISION přineseme na našem webu začátkem listopadu. Národní fankluby stále ještě vybírají své písně.

Krátce z historie:

 Kapela byla založena v roce 1996. Od začátku hrajeme moderní alternativní rockovou hudbu bez českých komplexů. Skupina projela nespočet českých klubů a festivalů s nejlepšími ohlasy a zúčastnila se různých vyhledávacích soutěží, kde se dostala několikrát do finálových kol. V roce 2001 jsme u firmy Bent records vydali singl Space Avenues, který vyšel v Austrálii a na Novém Zélandu. Obsahoval 4 skladby a tři videoklipy. Videoklip k úvodní písni Space Avenues byl uveden i na australské MTV a ABC Rage. Rok 2003 – vydali jsme desku …and what about your life, klip k písni Story. V létě jsme hráli v Chicagu na festivalu pořádaném pro českou komunitu v USA Rok 2004 – deska We´re not like the others, klip k písni Inside. V létě jsme opět hráli v Chicagu a zůstali jsme v USA. Od roku 2004 koncertujeme v USA a jako z jedna mála českých kapel jsme projeli celý klubový jih USA od Severní Karolíny, Jižní Karolíny, Tennesse, Floridy, Alabamy atd… V červnu roku 2007 dozrál čas na návrat. HC3 se vrací zoceleni americkým sluncem a podhoubím americké tvrdě rockové scény. Ve druhé polovině roku se povedlo kapele vrátit na česká pódia (40koncertů) a dostat se do médií. Klipy k písním Story, Inside, Oh my God na televizní stanici óčko, v Pomeranči na ČT, televize Public, rozhovory v lokálních médiích. Rok 2008 nastartoval křest alba Prelude to fascination a Hodokvas tour s Horkýže slíže, které čítalo 20 koncertů v česku i na slovensku. Rok 2009-2011 – za tyto tři roky jsme odehráli asi 200 koncertů Česku, Slovensku, Polsku, spousta letních festivalů a připravovali jsme písně na novou desku. Nahrávání nové desky v našem HC3 studiu. Jaro 2012 – vydáváme novou desku – 12 songs about love, faith and freedom!
Léto roku 2013 – ukončuje činnost…
 
Jaro roku 2019 – nová sestava – připravujeme nové písničky!

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko