Search
Close this search box.

Elly-Harder, INFEVision Video Contest 2023

INFEVision Video Contest je tradiční hudební online soutěž, pořádaná fanclubem INFE již od roku 2011. Letošní jedenáctý ročník budou pořádat naši sousedé ze Slovenska po úžasném triumfu Adonxse s jeho inspirativní skladbou Moving On. Pro hoštění této soutěže zvolili naši kolegové své hlavní město Bratislava a celý ročník se bude nosit v motu perfektní harmonie. Česká republika v posledních letech zaznamenala velký úspěch v této soutěži v podobě vítězství Mikolase Josefa v roce 2018, ale i několika úspěchů v top 10. A proto také již po šesté naše krásná země nemůže v této soutěži chybět!

Logo letošního ročníku

Elly-Harder

Pro reprezentaci našich barev v Bratislavě byla naším klubem vybrána zpěvačka Elly s její písní Harder.

Elly, vlastním jménem Eliška Tunková je mladá talentovaná interpretka, která na české hudební scéně působí od roku 2020. Vydala již několik úspěšných skladeb a pro fanoušky INFEVision je jistě známá kvůli její účasti v národním finále IVCZ 2022, kde se svou skladbou Are You There skončila na krásném 3 místě. Mimo jiné si střihla i duet s Bennym Cristo, reprezentantem z Eurovize 2020 a 2021.

Harder, píseň, která zazní na této soutěži je velmi energická a silná píseň o překonávání překážek, které někdy může být lehčí než se zdá. Celkově je tato píseň prakticky úplně prvním dílem Elly, ovšem čekala na správný okamžik, kdy jí může ukázat světu.

Soutěžní píseň, Elly-Harder

Držíme Elišce palce a doufáme, že se svou písní dokáže ukázat krásu naší muziky a doveze nám od našich sousedů úspěch v podobě zlaté trofeje. Hodně štěstí Elly a Harder!

Novinky