Search
Close this search box.

EC porota hodnotí Itálii

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

Diodato – Fai Rumore

Porota hodnotila živou verzi, ta již na youtube není.

 

Dea

Hned se mi vybavil Eros Ramazzotti. 🙂 Diodato přináší do soutěže touhle baladou krásnou italskou hudbu. Píseň se týká rozchodu a bolestivého ticha, které přináší. "But you make noise, yes and I can´t stand this unnatural silence between you and me..." Antonio má velmi pěknou barvu hlasu, příjemně se mi poslouchá. Sedí mu skvěle i doprovod orchestru - mezihra a refrény jsou mé nejoblíbenější části songu. Sama jsem zvědavá, jak se této písni v soutěži povede. Přesahuje tři minuty, takže ji ještě bude třeba zkrátit, aby splňovala časový limit. Líbí se mi, že je Diodato také songwriter. Fai rumore napsal společně s Edwynem Robertsem a získali za ni letos v Sanremu také cenu kritiků a tisku.

Annabelle eurovision

Annabelle

Tak tady jsem měla problém doposlechnout do konce. Patetický projev zpěváka podávající italskou kantilénu, ve mě evokuje pocit nešťastného muže se zlomeným srdcem, těsně předtím, než se rozhodne svůj život ukončit skokem z osmého patra. Pokud však máte náladu otevřít si láhev vína a oplakat všechny své ex partnery, Diodato Vám jistě své emoce rád předá!

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Procítěné, s doprovodem orchestru, příjemný hlas, italština, emoční a kvalitní píseň. Záleží, zda se budou chtít eurovizní fanoušci dojímat, či bavit, šílet a tančit....

Tereza Holubová

Pohlazení na duši. Píseň Fai rumore zazpívaná Diodatem je důkazem, že zpěvák si může ,,jen" stoupnout doprostřed pódia, bez výrazného kostýmu, bez tance a dokáže diváka zaujmout a pohltit svým výkonem. Tleskám.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Typická italská balada ze Sanrema. Kdyby mi to někdo pustil bez obrazu a řekl, že to je písnička z roku 1986, tak mu bez problémů uvěřím. Zvukově, melodicky i projevem zpěváka je to trochu old school, ale to nutně neznamená, že to musí být špatně. Navíc zpěvák má výborný hlas a parádně zpívá. Vlastně je to moc hezká písnička s hodně příjemnou náladou

George Hájek

Itálie: Diodato "Fai rumore" Klasika, od Italů bych čekal přesně tohle, skladba je příjemná na poslech, jako většina italských pop songů. Něco modernějšího by ale neuškodilo.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Týpek zpívá krásně a v refrénu to má fakt sílu, italština je pro takový balady stvořená. Umím si představit, že slyšet tohle naživo, tak mám husinu a jsem úplně celej dojatej.

Jano Winkler

San Remo tento rok jubiluje. Najstarší európsky hudobný festival má 70 rokov. A stále si drží tradíciu so živým orchestrom. Aj aktuálny víťaz dobyl divadlo Ariston talianskou klasikou. Viac som fandil Francescovi Gabbanimu, ktorý sa pokúšal po troch rokoch opäť vrátiť na eurovízne pódium, no skončil hneď za víťazným Diodatom.Ten citlivo predniesol song plný emócií so silným vokálom. . Pieseň ktorá chytí od prvých taktov za srdce. Len dúfam že stupňovanie melódie pred koncom piesne uháji bez falošných tónov.