Česká národní porota


Notice: Funkce WP_Scripts::localize nebyla použita správným způsobem. Parametr $l10n musí být pole. Chcete-li skriptům předat libovolná data, použijte místo toho funkci wp_add_inline_script(). Další informace o testování programu a hledání chyb naleznete v manuálu na stránce Ladění ve WordPressu (anglicky). (Tato zpráva se nově zobrazuje od verze 5.7.0.) in /home/www/eurocontest.cz/www/wp-includes/functions.php on line 5663

 

EBU dnes oznámila jména všech národních porotců. Českou porotu tvoří.

 

Ota Balage, nebo též Baláž, je český hudebník, dirigent a skladatel. Narodil se do hudební rodiny, studoval klavír, klarinet a skladbu. Spolu se zpěvákem Kamilem Střihavkou a kytaristou Michalem Pavlíčkem tvořil uskupení BSP.

Jan P. Muchow je český hudebník, hudební skladatel, hudební producent a příležitostný herec, člen skupin Ecstasy of Saint Theresa a Umakart.

Hana Biriczová moderátorka rádia Wave. Studovala žurnalistiku a mezinárodní vztahy.

Berenika Kohoutová, dříve Čecháková, je česká herečka, zpěvačka, dabérka, blogerka a spisovatelka.

Jiří Vidasov, producent, skladatel a pianista působí v kapele Eriky Fečové, Evy Burešové a Private Collective. Má za sebou spolupráci se jmény jako Dan Bárta, En.dru, Top Dream Company, Varhan Ochestrovič Bauer, TyNikdy Label. Zabývá se soulouvou a jazzovou hudbou a jeho tvorba se pohybuje na pomezí hip-hopu, neosoulu a funku.