Search
Close this search box.

Bilal Hassani hodnocení poroty EC

Naše porota nemá ani chvilku klidu. Dnes jsme pro Vás připravili hodnocení francouzské písně.

Francie Bilal Hassani ROI

https://www.youtube.com/watch?v=tCJRigN2DmI

Ján Winkler

Víťaz francúzskeho národného kola bude určite polarizovať všetkých, ktorí budú jeho pieseň vidieť a počuť. Pokus inakosti a odlišnosti tu už v minulosti bol / Dana International, Conchita Wurst, Lordi ,Verka Sercuchka…./. Tí napokon skončili na stupňoch víťazov. Bilal spevom na francúzskom kole nenadchol a nepresvedčil ani porotu . Hlasovaním ho zachránili iba diváci. A to v Tel Avive stačiť nemusí.

Ján Winkler – Francie 2016 Amir

Eva Burešová

Bilal má bezdebat příjemný hlas s velkým rozsahem, který se však, podle mě, v písni tolik neukázal.
Píseň má silné téma na které rozhodně sází. Je dobře připomínat věci, které někteří lidé ve svých životech denně řeší a s čím bojují. A jak lépe dělat osvětu než tím co Bilal opravdu umí ?

Instagram / Facebook

Andrea Savane

Mezi mladými určitě zajímavý mladík. Svým vzezřením a vystupováním bojuje za svá práva, ale píseň mě neoslovila. Nejsem znalec zpěvu, ale myslím, že ani po pěvecké stránce není provedení excelentní.

Státní opera Praha

Annabelle

Francie je slusnej bizár letos 😀 Ale písnička celkem chytlavá a nedivila bych se,kdyby třeba vyhrála. Nelíbí se mi kombinace jazyků, navíc má zpěvák  silný přízvuk na Angličtině, což mě osobně vadí.

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Ajaj… odlišnost za každou cenu… Docela mě mrzí, že Francie pošle do ESC někoho, kdo si asi myslí, že je Lady Gaga. Jenže ten kluk (je to kluk, že jo?) nemá vůbec hlas… A písnička? O-o-o-ou, o-o-o-ou… I am not rich, but I’m shining bright… Eh… Tohle jsme slyšeli už tolikrát. Hudební aranže je nudná, nezajímavá a otřesně nemoderní. Na nějakou velkou show to taky nevypadá, ty tanečky jsou spíš k pousmání a střídání angličtiny s francouzštinou to už asi nezachrání… No, nevím. Za mě tenhle patos určitě ne.

Youtube / Instagram / Facebook

Mirek Olšák

Tento zpěvák je velmi zvláštní zjev, čímž na sebe dokonale strhuje pozornost. Minimálně se každý dobře podívá kdo to vlastně přišel a co nám zazpívá. Myslím, že je to ten typ interpreta, kterého jedni obdivují a druzí nesnáší. Každopádně výstup je velmi prožitý, tak mu za to odpustíme tu zvedačku na konci.

Youtube / Web / Instagram

Novinky