Search
Close this search box.

Všechny cesty vedou do Turína

Potvrzeno! Turín bude pořádat Eurovision Song Contest 2022. Finále bude 14. května 2022.

Říká se, že všechny cesty vedou do Říma. V květnu roku 2022 to bude trochu jinak. Všechny cesty povedou do Turína. Hostitelským městem Eurovize 2022 se tedy stal Turín. Interpreti a fanoušci z celé Evropy už vědí, kde se sejdeme a společně oslavíme další svátek hudby.

Jak prohlásil supervizor EBU. Turín je dokonalým hostitelským městem nadcházejícího ročníku Eurovision Song Contest 2022. Vidíme velké nadšení a odhodlání. Tutín v roce 2022 přivítá tisíce fanoušků z celé Evropy.

První semifinále se bude konat v úterý 10. května. Druhé semifinále pak ve čtvrtek 12. května. Velké finále se bude konat v sobotu 14. května 2022.

Itálie bude hostit Eurovizi po 30 letech a země se těší. Televize RAI slibuje, že soutěž bude speciální a nezapomenutelná.

Více informací můžete sledovat na webu eurovision.tv

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera