Search
Close this search box.

Vrátí se Andorra v dohledné době na ESC?

Zajímavá informace dorazila z Andorry. Místní vláda podporuje návrat na Eurovision Song Contest.

Po desetileté přestávce deník EL NACIONAL hlásí, že RTVA se připravuje na návrat do hudební soutěže Eurovize. Místní vláda totiž oznámila, že podporuje účast RTVA v soutěži. Ještě předtím se však musí posoudit náklady.

Návrat do soutěže podporuje také Andorra Turismo, místní agentura pro podporu cestovního ruchu. Jak prohlásilo vedení agentury, návrat na mapu Eurovize je velmi důležitý.

Andorra se naposledy účastnila v roce 2009. Bohužel, jejich zástupci se nikdy nedokázali kvalifikovat do finále. Nyní se však v místních médiích připomíná také úspěch Česka. země se po přestávce vrátila a dokázala se 3x kvalifikovat. Kvalifikace se podařila také San Marinu.

Jestli se Andorra v roce 2021 opravdu vrátí na Eurovision Song Contest si budeme muset ještě chvilku počkat. Nebo existuje šance na návrat již v roce 2020?

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera