Search
Close this search box.

Velká Británie v hodnocení poroty

Dnes nás čeká super sobota. Hned 4 země vysílají své národní finále. V dalších pokračují semifinálová kola. Naše porota dnes hodnotila.

Velká Británie Michael Rice – Bigger Than Us

Annabelle

Velká Británie mě moc nebaví. Můj přítel prohlásil : “Takovej Ed Sheeran zpívající Adele” 😀 

Facebook / Youtube / Instagram

Andrea Savane

Po velmi dlouhé době úžasný vstup Velké Británie. Michael má nádherný hlas a zpívá krásnou píseň, Eurovizi bude slušet a myslím, že si najde hodně fanoušků. Těším se, jak bude vypadat na velké scéně. Jeden z mých favoritů.

Státní opera Praha

Mirek Olšák

Tohle je vážně dobrý! Ideální typ písně, která zaujme a do této soutěže je jako dělaná. Michael je skvělý zpěvák, i když na první dobrou s ne úplně ojedinělým hlasem. Vystoupení zvolili klasické, kdy hlavní zpěvák přechází ze strany na stranu ke svým vokalistům. Proč ne, někdy méně je více a celkově je na to příjemný pohled. Je taky důležité, že je zpěvák dobře zapamatovatelný a umí své vystoupení prodat.

Youtube / Web / Instagram

Ján Winkler

Prvé štyri dekády boli Angličania v Eurovízii pravidelne na vrchole. Päť víťazstiev a 15 druhých miest hovorí za všetko. Poslednéroky sa motajú na konci výsledkovej listiny s výnimkou piateho miesta Jade Ewan v Moskve 2009. Pred finálovým večerom Eurovision: You Decide bola mojim favoritom Kerrie-Anne. Michael Rice svojim strhujúcim výkonom presvedčil divákov , že on je tým správnym kto má vystúpiť v Tel Avive. Víťazná pieseň má všetko čo sme už veľakrát počuli – rovnaký rytmus, gospelovú gradáciu, opakovanie akordov, anglický pesničkový štandard… Napriek tomu prajem Anglicku opäť lepšie eurovízne časy. Veď na víťazstvo čakajú už dlhých 22 rokov.

Na fotce s Jade Ewan reprezentantka z roku 2009

Eva Burešová

Píseň milá, příjemná. Věřím, že slyšet to v radiu, užiju si poslech na 100%. Ale pořád mě při koukání na video napadá otázka ¨Chce na tom podiu Michael vůbec stát ?¨ Z jeho projevu mám pocit, že zpívá o něčem naprosto jiném nebo ho to snad ani nebaví.

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Průměrná popová písnička, která mi vlastně ani moc nevadí. Spíš mě mrzí, že Velká Británie nepřišla s něčím trochu zajímavějším nebo progresivnějším. Na druhou stranu je to chytlavý, nechybí vytleskávání, sbory a asi už povinná gradace v poslední třetině. Zkrátka song přesně podle festivalové šablony.

Youtube / Instagram / Facebook

Novinky