Search
Close this search box.

V Tel Avivu odstartovaly první zkoušky. Lake Malawi nastoupili druzí.

Dnešní den začínají v Tel Avivu zkoušky na live vystoupení. Každý z interpretů má k dispozici dva půlhodinové bloky pro perfektní nazkoušení své show. Během 10 dnů proběhne tedy úctyhodných 82 nácviků. Vše musí být dokonalé. Světla, zvuk, speciální efekty a samozřejmě vystoupení jednotlivých hvězd musí být vypilováno k dokonalosti.

Včera zavítala do Tel Avivu také česká výprava Eurovision Song Contest v čele s Lake Malawi. Sérii zkoušek odstartovala Tamta za Kypr a Lake Malawi se na jevišti objevili hned po ní.

A jak bude vystoupení Lake Malawi vypadat? Máme podrobnosti.

Na scéně budou umístěny tři velké kovové rámy, uvnitř každého z nich stojí jeden ze členů kapely. Zpěvák ve žluté, kytarista v červené a bubeník v černé mikině. Na černém pozadí se pak každý z rámů zabarví a objeví se na různých místech a v různých velikostech na obrazovce. Na pozadí stage se mění různé barevné motivy. Během vystoupení zpěvák Lake Malawi Albert Černý střídavě klečí, sedí a tančí a před koncem vystoupení za roztleskávání pozdraví publikum slovy „Hello Eurovision!“ / „Lake Malawi! Czech Republic!“ a za ním se objeví žlutočervené video se slovem „Friend“ v různých jazycích.

Máme se určitě na co těšit a Lake Malawi držíme palce!

Zdroj: Eurovision.tv


Novinky