V Tel Avivu odstartovaly první zkoušky. Lake Malawi nastoupili druzí.

Dnešní den začínají v Tel Avivu zkoušky na live vystoupení. Každý z interpretů má k dispozici dva půlhodinové bloky pro perfektní nazkoušení své show. Během 10 dnů proběhne tedy úctyhodných 82 nácviků. Vše musí být dokonalé. Světla, zvuk, speciální efekty a samozřejmě vystoupení jednotlivých hvězd musí být vypilováno k dokonalosti.

Včera zavítala do Tel Avivu také česká výprava Eurovision Song Contest v čele s Lake Malawi. Sérii zkoušek odstartovala Tamta za Kypr a Lake Malawi se na jevišti objevili hned po ní.

A jak bude vystoupení Lake Malawi vypadat? Máme podrobnosti.

Na scéně budou umístěny tři velké kovové rámy, uvnitř každého z nich stojí jeden ze členů kapely. Zpěvák ve žluté, kytarista v červené a bubeník v černé mikině. Na černém pozadí se pak každý z rámů zabarví a objeví se na různých místech a v různých velikostech na obrazovce. Na pozadí stage se mění různé barevné motivy. Během vystoupení zpěvák Lake Malawi Albert Černý střídavě klečí, sedí a tančí a před koncem vystoupení za roztleskávání pozdraví publikum slovy „Hello Eurovision!“ / „Lake Malawi! Czech Republic!“ a za ním se objeví žlutočervené video se slovem „Friend“ v různých jazycích.

Máme se určitě na co těšit a Lake Malawi držíme palce!

Zdroj: Eurovision.tv


DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko