Search
Close this search box.

V českém kole Eurovize budou 3 písně!

Česká televize dnes oficiálně zahájila hledání vhodné písně pro Liverpool.


Tisková zpráva ČT:

Česká republika hledá svého reprezentanta na Eurovision Song Contest 2023 !!!

Od této chvíle do 8.12.2022 včetně bude možné přihlašovat soutěžní skladby pomocí dotazníku na oficiálním webu pořadu.

skladby mohou být v podobě demoverze, finální master není v této fázi nutný.

– zaslané skladby nesměly být v žádné formě zveřejněny či veřejně prezentovány před 1.9.2022. Pokud přihlášená skladba byla zveřejněna či veřejně prezentována před tímto datem, bude automaticky diskvalifikována.

– je dovoleno zaslat více skladeb od jednoho interpreta.

– lead singer, tj. hlavní vokalista skladby, musí být držitelem českého občanství – v případě duetu musí alespoň jeden z hlavních vokalistů splňovat tuto podmínku.

Pozn.: Česká televize si vyhrazuje právo na zrušení soutěže v případě, že by se Česká republika nemohla z nějakých důvodů ESC 2023 účastnit.

Do národního kola budou vybráni tentokrát 3 FINALISTÉ, kteří svou skladbu předvedou ŽIVĚ. O vítězi národního kola rozhodnou tak jako v posledním ročníku čeští i zahraniční fanoušci a odborná porota. Další informace budou zveřejněny během následujících několika týdnů.


Formulář ZDE!

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera