Search
Close this search box.

The Mamas a naše porota

Také švédská soutěžní písnička se dostala až k „uším“ naší poroty 🙂

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Na Švédsko se vždycky těším, protože každý rok překvapí něčím fakt příjemným. A maminky (The Mamas) nezklamaly ani letos. Tři vynikající zpěvačky, mimochodem sboristky loňského Johna Lundvika, s chytlavou, moderní festivalovou peckou, která by určitě eurovizní publikum naživo dokázala pořádně strhnout. Ta pozitivní energie z pódia doslova stříká. Moc dobrý!

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Tři úžasné zpěvačky, krásný hlas, okamžitě navodí pozitivní atmosféru, pokud se chcete cítit štastní, pusťte si.

Jano Winkler

Už druhý rok po sebe víťazí v Melodifestivalen gospel. A v oboch prípadoch boli súčasťou piesne The Mamas. Vlani ako vokalistky , tento rok ako hlavné protagonistky. Od víťazstva Abby patrí Švédsko k lídrom Eurovízie a predné priečky si akoby vyárendovali. K spevu niet čo vytknúť. Pozitívnou energiou si podmania od prvých tónov všetkých v hale. Otázkou zostáva či aj eurovízne publikum prijme podobný štýl piesne v podaní nešvédsky vizuálne pôsobiacich speváčok ako vlani Johna Lundvika. Bolo by zaujímavé keby im tento rok robil backvocal na oplátku práve John.

Annabelle eurovision

Annabelle

Švédsko The Mamas – Move: Švédsko??? Já jsem si musela zkontrolovat, jestli jsem si nespletla zemi:)) Tohle by mi mnohem více sedělo do USA, kde má gospel svou tradici, jelikož z této skladby mi právě tento styl čiší nejvíc! (Chápu že USA není v EU, nebojte :DD) Jdu si pro bibli!

George Hájek

The Mamas – Move Švédsko taky překvapilo, tři zpěvačky s obrovským hlasem a srdcem. Píseň jede na pozitivní vlně a srší radostí. Chceš být šťastný, tak jdi a něco s tím udělej. Yes.

Dea

Oh-oh, oh, oh-oh We’re moving mountains! Moc se mi líbí ta myšlenka vzájemně se pozvednout. Když má někdo těžší den, ostatní jsou připraveni ho podpořit. Move je pozitivní song, takový nakopávač. Krásné harmonie, miluju gospel vibe a líbí se mi, jak Tha mamas cítí hudbu, líbí se mi i choreografie, vkusný staging... Mě tahle píseň rozhodně nenechává chladnou a je v mých letošních TOP 10.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Krásný hlasy jako zvon, čirá radost z hudby a skvělej song míchající trendy současnýho popu s gospelem. Když začnou holky před posledním refrénem zpívat "everybody wanna move like us", mám chuť vyskočit, vzbudit spolubydlící a nahned to rozjet s nima. Naživo to musí být porno, Švédky by letos stoprocentně patřily mezi žhavý favority.

Tereza Holubová

Švédská ženská skupina The mamas jako jediná přinesla do soutěže gospel. Společně to těmto třem smyslným černoškám pěkně ladilo, vyzařovaly po celou dobu vystoupení velmi příjemnou energii a bylo patrné, že si zpěv nejen ony, ale i diváci užili.

Novinky