Search
Close this search box.

Švédsko se připravuje na Eurovizi ve velkém stylu.

Švédské hlavní město Stockholm, které bude po 15. letech opět hostit hudební soutěž Eurovision Song Contest se na své pořádání připravuje opravdu královsky. Před několika měsíci SVT oznámila, že samotná Eurovize se bude konat v Globen Arena, dnes přidala další podrobnosti.

Zahajovací ceremoniál se uskuteční v budově radnice, která patří k významným památkám hlavního města Švédska. Další velmi důležitým bodem je Euroclub, ten by měl být umístěn v přední části královského paláce. A oblíbenou Eurovision Village najdou návštěvníci Eurovize přímo v královské zahradě. Jedinečná poloha Euroclubu určitě okouzlí celou Evropu a všechny přítomné, myslí si pan Björkman z SVT.

Jsme šťastní, že největší hudební soutěž Eurovision Song Contest bude opět ve Stockholmu. My chceme všechny evropany přivítat co nejsrdečněji, řekla Karin Wanngård .

 

Foto SVT

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera