Švédsko se připravuje na Eurovizi ve velkém stylu.

Petr

Švédské hlavní město Stockholm, které bude po 15. letech opět hostit hudební soutěž Eurovision Song Contest se na své pořádání připravuje opravdu královsky. Před několika měsíci SVT oznámila, že samotná Eurovize se bude konat v Globen Arena, dnes přidala další podrobnosti.

Zahajovací ceremoniál se uskuteční v budově radnice, která patří k významným památkám hlavního města Švédska. Další velmi důležitým bodem je Euroclub, ten by měl být umístěn v přední části královského paláce. A oblíbenou Eurovision Village najdou návštěvníci Eurovize přímo v královské zahradě. Jedinečná poloha Euroclubu určitě okouzlí celou Evropu a všechny přítomné, myslí si pan Björkman z SVT.

Jsme šťastní, že největší hudební soutěž Eurovision Song Contest bude opět ve Stockholmu. My chceme všechny evropany přivítat co nejsrdečněji, řekla Karin Wanngård .

 

Foto SVT

Next Post

Česká televize vybrala 3 písně

Česko také letos pokračuje v účasti na Eurovision Song Contest 2016. Dnes k nám dorazila exkluzivní informace, že Česká televize do užšího kola vybrala tři soutěžní písně. Našemu webu to potvrdil šéf české delegace Jan Bors. Ještě během ledna se sejde speciální porota, která vybere soutěžní písničku a potažmo také […]