První Europarty byla v Plzni.

 

Českou EuroParty, která se konala na podporu návratu České republiky na Eurovision Song Contest, hostilo město Plzeň. Hlavním důvodem byl fakt, že Plzeň pořádala taneční soutěž Eurovize a to v rámci Evropského hlavního města kultury. Party proběhla v tamním klubu Pantheon a určitě jsme si všichni užili skvělou atmosféru. Mezi vystupujícími byli dva čeští zástupci Eurovize a to Adéla Abdul Khalegová a Martin Kot. Nejočekávanějším hostem byla Krista Siegfrids.

Adéla Abdul Khalegová reprezentovala Českou republiku na Eurovision Young Dancers 2013 v Polsku. Tahle skvělá mladá tanečnice prorazila a tančí v několika divadelních hrách, ale zahrála si také v jednom zahraničním velkofilmu, který teprve bude mít svou premiéru. Část filmu se natáčela také v Česku. Adéla nám v Plzni předvedla svůj vlastní autorský tanec přímo mezi návštěvníky a získala si lidi na svou stranu.  

Adéla Abdul Khalegová

Adéla Abdul Khalegová

Svou hru na akordeon nám v Plzni ukázal také Martin Kot, který se v minulosti zúčastnil Eurovizní soutěže mladých hudebníku. Do Plzně s celou rodinou přijel ze Zlínského kraje, kde také bydlí. A překvapivě si získal i srdce návštěvníků hudebního klubu Pantheon. Jeho vystoupení mělo opravdu velký a upřímný potlesk. I jeho kariéra se nadále rozvíjí. Byl na několika zahraničních soutěžích. Takže mu i nadále přejeme hodně štěstí.

Martin Kot

Martin Kot

Aby podpořila fanoušky v boji za návrat na Eurovizi, přicestovala z Finska do Plzně Krista Siegfrids. Ta v roce 2013 hájila finské barvy, na Eurovizi v roce 2015 vyhlašovala výsledky za Finsko a letos moderuje národní kolo. Plzeň a Česká republika se ji velmi líbila. Krista si návštěvu hodně užila, projela se limuzínou, navštívila party u bazénu a nakonec i vystoupení na EuroParty.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

EuroContest.cz i letos připravuje EuroParty 2016, ta se bude konat někde na Moravě. Brzy Vám přineseme více informací k připravované EuroParty, tentokrát na podporu našeho zástupce na Eurovision Song Contest. Pro některé EuroFans připravujeme vstup zdarma, proto je nutná předběžná registrace email pekobi@eurocontest.cz – předmět europarty.

Krista Siegfrids

Krista Siegfrids

 

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko