Search
Close this search box.

První Europarty byla v Plzni.

 

Českou EuroParty, která se konala na podporu návratu České republiky na Eurovision Song Contest, hostilo město Plzeň. Hlavním důvodem byl fakt, že Plzeň pořádala taneční soutěž Eurovize a to v rámci Evropského hlavního města kultury. Party proběhla v tamním klubu Pantheon a určitě jsme si všichni užili skvělou atmosféru. Mezi vystupujícími byli dva čeští zástupci Eurovize a to Adéla Abdul Khalegová a Martin Kot. Nejočekávanějším hostem byla Krista Siegfrids.

Adéla Abdul Khalegová reprezentovala Českou republiku na Eurovision Young Dancers 2013 v Polsku. Tahle skvělá mladá tanečnice prorazila a tančí v několika divadelních hrách, ale zahrála si také v jednom zahraničním velkofilmu, který teprve bude mít svou premiéru. Část filmu se natáčela také v Česku. Adéla nám v Plzni předvedla svůj vlastní autorský tanec přímo mezi návštěvníky a získala si lidi na svou stranu.  

Adéla Abdul Khalegová
Adéla Abdul Khalegová

Svou hru na akordeon nám v Plzni ukázal také Martin Kot, který se v minulosti zúčastnil Eurovizní soutěže mladých hudebníku. Do Plzně s celou rodinou přijel ze Zlínského kraje, kde také bydlí. A překvapivě si získal i srdce návštěvníků hudebního klubu Pantheon. Jeho vystoupení mělo opravdu velký a upřímný potlesk. I jeho kariéra se nadále rozvíjí. Byl na několika zahraničních soutěžích. Takže mu i nadále přejeme hodně štěstí.

Martin Kot
Martin Kot

Aby podpořila fanoušky v boji za návrat na Eurovizi, přicestovala z Finska do Plzně Krista Siegfrids. Ta v roce 2013 hájila finské barvy, na Eurovizi v roce 2015 vyhlašovala výsledky za Finsko a letos moderuje národní kolo. Plzeň a Česká republika se ji velmi líbila. Krista si návštěvu hodně užila, projela se limuzínou, navštívila party u bazénu a nakonec i vystoupení na EuroParty.

Fotografie si můžete prohlédnout zde.

EuroContest.cz i letos připravuje EuroParty 2016, ta se bude konat někde na Moravě. Brzy Vám přineseme více informací k připravované EuroParty, tentokrát na podporu našeho zástupce na Eurovision Song Contest. Pro některé EuroFans připravujeme vstup zdarma, proto je nutná předběžná registrace email pekobi@eurocontest.cz – předmět europarty.

Krista Siegfrids
Krista Siegfrids

 

Novinky