Portugalsko přivítá nejméně 43 zemí

Petr

Nadcházející ročník hudební soutěže Eurovision Song Contest 2018 se bude konat v Portugalsku. Do Lisabonu se sjede 43 delegací.

Portugalská televize RTP dnes potvrdila, že se nadcházejícího ročníku zúčastní minimálně 43 zemí. V pořadu “A Voz do Cidadão” informaci oznámila šéfka delegace paní Carla Bugalho.  Seznam zemí však nezveřejnila.

Mimo jiné jsme se dozvěděli, že se pohlednice budou natáčet na různých místech Portugalska. Cíl je jednoduchý, podpora cestovního ruchu.

Eurovize, která se bude konat v Portugalsku má být jednou z nejlevnějších. Celkový rozpočet však bude stanoven ke konci roku. RTP si klade cíl, ukázat Portugalsko jako moderní otevřenou zemi. Všichni věří, že se díky téhle soutěži zvedne cestovní ruch a lidé si zamilují nejen Lisabon.

Svého zástupce pošle také Česká televize. 

zdroj: escportugal.pt

Next Post

Måns Zelmerlöw členem poroty San Marina

San Marino poprvé v historii uspořádá národní kolo Eurovize. RTV San Marino v minulých dnech odhalilo velký a monstrózní plán na pořádání národního kole. Na našem webu jsme již o tom informovali. Nyní byli představení tři členové mezinárodní poroty. V níž usedne i vítěz Eurovize z roku 2015 Måns Zelmerlöw. Další dva […]