Porota hodnotí Švédsko

Porota Eurocontestu dnes hodnotila švédskou písničku.

Švédsko John Lundvik

Annabelle eurovision

Annabelle

Švédi zvolili hodně retro píseň i celkové pojetí skladby, sboristky jako v Americkém kostele, celé je to hozené do Gospelu, ačkoliv má zpěvák dobré hlasové vybavení, celkově mě to bohužel moc nebaví.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Olšák

Sympatická roztleskávací věc, kterou Švédsko vytasilo pro letošní ročník. Možná si pár lidí bude muset znovu přečíst, z které té země tito ne úplně typičtí seveřané dorazili, ale musí se jim nechat, že písnička je vážně povedená a pěvěcky tomu vlastně rovněž není co vytknout.

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová

Eva Burešová

Švédsko – Skvělý hlas, milý projev.Byl to velmi příjemný poslech!

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Ryzí festivalovka, ale taková ta dobrá, kvalitní. Obrovsky pozitivní, neskutečně melodická a ty černošské vokály jí dodávají neskutečnou sílu. John parádně zpívá, dobře vypadá, umí song prodat. Švédové mě snad v Eurovizi nikdy nezklamali. Super.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Zajímavá píseň, gospely, příjemná atmosféra. Je to jiné, ale mně nezaujalo v kontextu s ostatními natolik, aby u mě letos dostalo Švédsko šanci. 

Státní opera Praha

Ján Winkler

Melodifestivalen svojou organizáciou opäť nesklamal. Jednoducho Švédi sú v organizovaní národných eurovíznych súťaží jednotka. Kľudne by titulka k víťaznej piesni mohla znieť : Americká gospelová téma vyhrala Melodifestivalen 2019. Produkcia i kvalita piesne vizuálne i spevácky zaujala. A čo spevák prípadne nezvládne zabezpečia štyri skvelé speváčky. Pritom vo finále bojovali aj dvaja účastníci Švédska na ESC z predchádzajúcich rokov – Arvigarna / 1993/ a Anna Bergendahl/2010/. John si víťazstvo zaslúžil. V Tel Avive bude mať dvojitú šancu na triumf, lebo je aj spoluautorom piesne pre Angličana Michaela Rice.

DALŠÍ NOVINKY

Jano Winkler

Pohľad späť o desať rokov – ESC 2010

Akoby to bolo včera čo slovenský ale aj český rozhlasový éter zaplavila pieseň Horehronie v podaní Kristíny. Teraz si od jej účasti na ESC 2010 v Oslo pripomíname už desiate výročie. Vystúpeniu v Oslo predchádzalo víťazstvo v domácom kole Eurovision Song Contest Slovakia 2010. Z množstva prihlásených piesní bolo postupne do šesť štvrťfinále vybratých 60

Jak dopadla ruská písnička?

Poslední písničkou byl song od Little Big z Ruska. Tereza Holubová Tak tohle byl skvělej úlet! Dlouho jsem se takhle u písně nepobavila. Rusko poslalo do soutěže skupinu Little big, u které člověk neví, jestli to interpreti myslí vážně, nebo si dělají jen legraci. Každopádně videoklip i písnička byli opravdu

Porota hodnotí San Marino

Porota ohodnotila San Marino . Vítek Havliš Ze začátku to znělo tak slibně a pak se z toho vyklube podivná, melodicky nečitelná slátanina, ze který si pamatuju jen smyčce, trumpety a, že to je celý FREAKY. A zase jedna z těch písniček, u který máte po třech minutách pocit, že jste u

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn