Search
Close this search box.

Porota hodnotí Švédsko

Porota Eurocontestu dnes hodnotila švédskou písničku.

Švédsko John Lundvik

Annabelle eurovision

Annabelle

Švédi zvolili hodně retro píseň i celkové pojetí skladby, sboristky jako v Americkém kostele, celé je to hozené do Gospelu, ačkoliv má zpěvák dobré hlasové vybavení, celkově mě to bohužel moc nebaví.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Olšák

Sympatická roztleskávací věc, kterou Švédsko vytasilo pro letošní ročník. Možná si pár lidí bude muset znovu přečíst, z které té země tito ne úplně typičtí seveřané dorazili, ale musí se jim nechat, že písnička je vážně povedená a pěvěcky tomu vlastně rovněž není co vytknout.

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová

Eva Burešová

Švédsko – Skvělý hlas, milý projev.Byl to velmi příjemný poslech!

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Ryzí festivalovka, ale taková ta dobrá, kvalitní. Obrovsky pozitivní, neskutečně melodická a ty černošské vokály jí dodávají neskutečnou sílu. John parádně zpívá, dobře vypadá, umí song prodat. Švédové mě snad v Eurovizi nikdy nezklamali. Super.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Zajímavá píseň, gospely, příjemná atmosféra. Je to jiné, ale mně nezaujalo v kontextu s ostatními natolik, aby u mě letos dostalo Švédsko šanci. 

Státní opera Praha

Ján Winkler

Melodifestivalen svojou organizáciou opäť nesklamal. Jednoducho Švédi sú v organizovaní národných eurovíznych súťaží jednotka. Kľudne by titulka k víťaznej piesni mohla znieť : Americká gospelová téma vyhrala Melodifestivalen 2019. Produkcia i kvalita piesne vizuálne i spevácky zaujala. A čo spevák prípadne nezvládne zabezpečia štyri skvelé speváčky. Pritom vo finále bojovali aj dvaja účastníci Švédska na ESC z predchádzajúcich rokov – Arvigarna / 1993/ a Anna Bergendahl/2010/. John si víťazstvo zaslúžil. V Tel Avive bude mať dvojitú šancu na triumf, lebo je aj spoluautorom piesne pre Angličana Michaela Rice.

Novinky

EUROVISION IN CONCERT 2024

Prípravy na Eurovíziu 2024 vo Švédsku sú v plnom prúde. Speváci ich využívajú aj na pravidelné pre-party. Tá najväčšia sa

Exkluzivní rozhovor s Aiko

O víkendu se konala jedna z největších Eurovizních PREPARTY v Amsterdamu. Na akci nechyběla ani AIKO. Exkluzivní rozhovor Jána Winklera