Porota hodnotí Řecko

Annabelle

Fanoušci skladbu milují, já tam ale bohužel postrádám něco, co by mě překvapilo. Dokonale zazpívané, ale nějak na mě nepřeskočila emoce, kterou bych u takové písně čekala. Třeba to ale dokáže zpěvačka lépe předat během živého vstupu, nechám se překvapit.

Boris Carloff

Řecko mě teda letos překvapilo. Jedna z nejlepších věcí, co jsem letos slyšel. Moderní neotřelá produkce, zpěvačka s charismatem, výborně postavený song. Super!

Kateřina Šimková

Krásný hlas, při výškách mi naběhla husina. Těším se na živé vystoupení. Píseň má takový filmový vibe, čehož se mohlo ve videoklipu více využít, ale to je jen taková drobnost, u které jsem si řekla, že je to škoda. 

Ján Winkler

Grécka speváčka s nórskymi koreňmi si zvolila pieseň kde tak typické grécke rytmy v mnohých ročníkoch počuť nebudeme. A to mi tento rok v ich príspevku chýba. Grécko mi tak pripomína iba krajina v klipe. Navyše ma v prvej tretine piesne výrazne rušia echo vokály. Pieseň kde mi chýba niečo aby som si ju pustil viackrát. Protiklad toho čo pomohlo k jedinému eurovíznemu víťazstvu Grécka vďaka Helene Paparizou / 2005/.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko