Search
Close this search box.

Porota hodnotí Rakousko

Dnes se naše porota ve složení Mirek Oliver, Annabelle, Vítek Havliš, Eva Burešová, Andrea Savane a Ján Winkler zaměřili na Rakousko.

Mirek Olšák Oliver Eurovize

Mirek Oliver

Limits je typ skladby, která mě bohužel nikterak neoslovila. Těžko říct z jakého důvodu. Zřejmě to bude píseň jako taková v kombinaci s tak jemným a tenkým hlasem zpěvačky pro mě ve výsledku není vůbec zajímavá. Ač se pokusila vystoupení oživit tou zajímavou barvou vlasů.

Youtube / Web / Instagram

Annabelle eurovision

Annabelle

Rakousko ohodnotím jednou krátkou větou : Už to začalo? 😀 

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Tohle je pro mě trochu zklamání. Paenda má parádní hlas a písnička se mi od prvních vteřin moc líbila… Ale pak to nepřišlo… Přesně tak: nepřišlo. Nestalo se vůbec nic. Čekal jsem změnu, že se to nějak rozjede a Paenda to pořádně rozbalí. Jenže ono to zůstalo stejný – od začátku do konce… Škoda. Zahozená šance.

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Rakousko – Mě osobně tento styl zpěvu nebaví. Jsem na silnější hlasy. Píseň zřejmě má nějaké poselství, ale já jsem ho nezaznamenala, začala jsem se dříve nudit.

Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Zde se nejedná o typickou eurovizní píseň. Píseň je velmi dobrá a emocionální. Hlas je krásný. Mým favoritem ale  Rakousko není.  

Státní opera Praha

Ján Winkler

Veľmi dlho čakalo Rakúsko na pomyselné stupne víťazov. Od víťazstva Uda Jurgensa ubehlo 52 rokov čo Cesár Sampson zahviezdil vlani medzi porotcami a nakoniec skončil tretí. Preto som s napätím čakal na tohtoročného interpreta . Po vypočutí piesne Paendy som rýchlo vytriezvel do reality. Rozmýšľam či sa takýto typ piesne nemal objaviť na úplne inom podujatí. Takmer pol minúty čakania na špecifický štýl spievania a kvíliace tóny niekde medzi šeptom a spevom. Pieseň ma žiaľ vôbec neoslovila.

Novinky