Porota hodnotí Rakousko

Dnes se naše porota ve složení Mirek Oliver, Annabelle, Vítek Havliš, Eva Burešová, Andrea Savane a Ján Winkler zaměřili na Rakousko.

Mirek Olšák Oliver Eurovize

Mirek Oliver

Limits je typ skladby, která mě bohužel nikterak neoslovila. Těžko říct z jakého důvodu. Zřejmě to bude píseň jako taková v kombinaci s tak jemným a tenkým hlasem zpěvačky pro mě ve výsledku není vůbec zajímavá. Ač se pokusila vystoupení oživit tou zajímavou barvou vlasů.

Youtube / Web / Instagram

Annabelle eurovision

Annabelle

Rakousko ohodnotím jednou krátkou větou : Už to začalo? 😀 

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Tohle je pro mě trochu zklamání. Paenda má parádní hlas a písnička se mi od prvních vteřin moc líbila… Ale pak to nepřišlo… Přesně tak: nepřišlo. Nestalo se vůbec nic. Čekal jsem změnu, že se to nějak rozjede a Paenda to pořádně rozbalí. Jenže ono to zůstalo stejný – od začátku do konce… Škoda. Zahozená šance.

Youtube / Instagram / Facebook

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Rakousko – Mě osobně tento styl zpěvu nebaví. Jsem na silnější hlasy. Píseň zřejmě má nějaké poselství, ale já jsem ho nezaznamenala, začala jsem se dříve nudit.

Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Zde se nejedná o typickou eurovizní píseň. Píseň je velmi dobrá a emocionální. Hlas je krásný. Mým favoritem ale  Rakousko není.  

Státní opera Praha

Ján Winkler

Veľmi dlho čakalo Rakúsko na pomyselné stupne víťazov. Od víťazstva Uda Jurgensa ubehlo 52 rokov čo Cesár Sampson zahviezdil vlani medzi porotcami a nakoniec skončil tretí. Preto som s napätím čakal na tohtoročného interpreta . Po vypočutí piesne Paendy som rýchlo vytriezvel do reality. Rozmýšľam či sa takýto typ piesne nemal objaviť na úplne inom podujatí. Takmer pol minúty čakania na špecifický štýl spievania a kvíliace tóny niekde medzi šeptom a spevom. Pieseň ma žiaľ vôbec neoslovila.

DALŠÍ NOVINKY

Jano Winkler

Pohľad späť o desať rokov – ESC 2010

Akoby to bolo včera čo slovenský ale aj český rozhlasový éter zaplavila pieseň Horehronie v podaní Kristíny. Teraz si od jej účasti na ESC 2010 v Oslo pripomíname už desiate výročie. Vystúpeniu v Oslo predchádzalo víťazstvo v domácom kole Eurovision Song Contest Slovakia 2010. Z množstva prihlásených piesní bolo postupne do šesť štvrťfinále vybratých 60

Jak dopadla ruská písnička?

Poslední písničkou byl song od Little Big z Ruska. Tereza Holubová Tak tohle byl skvělej úlet! Dlouho jsem se takhle u písně nepobavila. Rusko poslalo do soutěže skupinu Little big, u které člověk neví, jestli to interpreti myslí vážně, nebo si dělají jen legraci. Každopádně videoklip i písnička byli opravdu

Porota hodnotí San Marino

Porota ohodnotila San Marino . Vítek Havliš Ze začátku to znělo tak slibně a pak se z toho vyklube podivná, melodicky nečitelná slátanina, ze který si pamatuju jen smyčce, trumpety a, že to je celý FREAKY. A zase jedna z těch písniček, u který máte po třech minutách pocit, že jste u

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn