Search
Close this search box.

Porota hodnotí norskou písničku

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

Ulrikke – Attention

 

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Hlas jako zvon, moment ve 2:30 je se všema těma světlama a pyrotechnikou hrozně epickej. Písnička sama o sobě ale o poznání slabší, další věc, která se zařadí mezi ničím nevyčnívající balady. Tři minuty po přehrání si už nepamatuju ani tón, bohužel si ani nevzpomenu, jak byl ten pěknej falzet, kterej dávala pořád dokola ve slokách i refrénech.

Tereza Holubová

Ulrikke Brandstorp má andělský příjemný hlas, ale dle mého názoru píseň Attention není nikterak zajímavá, ihned po skončení písničky jsem nevěděla jaká vlastně byla melodie. Zpěvačka má ale určitě potenciál. Velký hlasový rozsah se jí nedá upřít.

George Hájek

U Norska bohužel nuda, k vyvrcholení dojde, ale mě to nedojalo.

Dea

Toto vystoupení je především o zpěvačce, jejím hlase a pocitech. Žádní tanečníci apod. Je to emotivní balada a intimní vystoupení za doprovodu smyčců. Píseň je krásně zazpívaná a pěkně graduje v pozadí i se sbory. Líbí se mi i beat. Moje nejoblíbenější část v tomto živém vystoupení je od 2:21. Ulrikke má svůj hlas výborně pod kontrolou, skvěle pracuje i s emocemi. Nádherný hlas. Písní se zpěvačka ptá, proč děláme pro lásku hloupé věci, jen abychom upoutali pozornost druhého. Myslím, že si v soutěži povede velmi dobře. Jen maličkost - zvolila bych pro Ulrikke adekvátnější šaty, které budou lépe korespondovat s jejím věkem, charakterem písně a lépe ji podpoří. Tyto zlaté šaty jsou pěkné, ale působí na mě zbytečně uťápnutým dojmem.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Když už Ulrikka s touhle písničkou vyhrála Melodi Grand Prix, čekal jsem silnou nosnou melodii. No a nedočkal jsem se. Zpěvačka rozhodně výborně zpívá, ale to, co zpívá je pro mě jedna velká nuda. A nezachraňují to ani tuny prskavek a ohňostrojů. Jestli to v Rotterdamu pojme v podobném stylu, tak se bojím, že na pódiu vzplane

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Nudím se. Volání po "attention" není bohužel vyslyšeno. Bodík za doprovod na housle a violoncello, ale to je tak vše.

Jano Winkler

Popri bratoch Solli-Tangenových bola Ulrikke môj druhý favorit na Melodi Grand Prix 2020. Výborne odspievané, gradujúce aj keď umelecky nič výnimočné. Napriek tomu to je zo zatiaľ počutých a videných piesní k 15.2.2020 môj Nr. 1. Na Eurovízii sa určite nestratí , nakoniec autorsky sa na piesni podieľal aj nórsky reprezentant 2015 Kjetil Morland. Na Ulrikke ma zaujalo aj to s akou brilantnosťou dokázala po gratulácii k víťazstvu a prevzatí trofeje zaspievať ešte raz Attention medzi návalmi smiechu , plaču a emócií .

Annabelle eurovision

Annabelle

Ulrikke to nejspíš přehnala s botoxem, jelikož má podivný, strnulý, až naštvaný výraz, a to po celou dobu co píseň zpívá. Když si odmyslím nesympatický vzhled umělkyně, zbude mi pouze nudná píseň. Snaha vyřvat vysoké tóny bohužel nic nezachránila, emoce jsem žádné neměla.