Porota hodnotí Moldavsko

Annabelle

Bože, to je absolutní úchylárna 😀 Pardon 😀 Refrén jsem se naučila hned nazpaměť, takže chytlavý to určitě je a já balkánské rytmy miluju. Každopádně jsem zvědavá, kam až se tahle vtipná partička dostane.

Boris Carloff

Balkán! V zemích bývalé Jugoslávie by se tomuhle říkalo turbofolk. Alespoň je to srandovní.. Jinak jeden z těch bizarnějších příspěvků do Eurovize.

Kateřina Šimková

To byla jízda! Zábavný folklór plný života mě opravdu bavil. Bavil mě i videoklip. Moldavsko mi udělalo radost. Zpěvově sice žádný zázrak, ale díky té energii, je mi to u téhle skladby opravdu jedno. Za mě super!

Ján Winkler

Keď zábava tak určite Zdob si Zdub. Napovedá tomu veselá pieseň a klip vo vlaku z Kišineva do Bukurešti. Skupina čerpá z ľudového folklóru ktorý vie vtipne zhudobniť do modernej formy. Na Eurovíziu ide už po tretí krát a vždy zapôsobili na divákov svojim celopódiovým vystúpením. Či už v 2005 s bábuškou a veľkým bubnom alebo v roku 2011 so slečnou na jednokolke a vysokými špicatými čiapkami. A čím prekvapia tento rok ? Podľa klipu by to mohli byť Fratii Advahov s kobercom. Uvidíme. Ich prvé dve vystúpenia znamenali vždy finále. To by som im prial aj tento rok.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko