Porota hodnotí Maltu

Maltu letos na Eurovizi reprezentuje vítězka soutěže X faktor.

Malta Michale Chameleon

Ján Winkler

Tridsiaty tretí pokus Malty o víťazstvo v Eurovízii. Zatiaľ čo v Juniorskej súťaži sú úspešní , v hlavnej časti zatiaľ na víťazstvo nesiahli. Mladá speváčka Michela ma prekvapila v pozitívnom smere a pri troche šťastia by mohla pekne zamiešať karty v konečnom hodnotení. Hravá pieseň znie moderne a zaujme už pri prvom počutí. A to býva v Eurovízii vždy dobrá devíza.

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Mně osobně tato píseň oslovila až na třetí poslech, ale o to víc dokážu ocenit její kvality. Výborně složené, zapamatovatelné i zazpívané. Klip je rovnež velmi povedený. Navíc si ji dokáži z fleku představit jako úspěšný rádiový hit. Tohle se může umístit velmi slušně!

Youtube / Web / Instagram

Vítek Havliš

Existují songy, kdy od prvního tónu víte, že to bude průšvih… A pak songy, u kterých od začátku tušíte, že to bude pecka. A tohle je přesně ten případ. Výborný! Líbí se mi, jak se dostaví úplně jiný refrén, než očekáváte. Sakra, začínám těch favoritů mít nějak hodně.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Pěkné, ale ničím obzvlášť zajímavé. V kontextu s ostatními průměr. Opět píseň, která mi splývá s jinými, jako bych ji již slyšela.

Státní opera Praha

Annabelle eurovision

Annabelle

Maltaaaa yes comme on 😀 moderní, hezký, barevný, jdu si trsnout u čištění zubů:))) Vidím to s tanečníky na veliké stage, tohle by mohlo dopadnout dobře!

Facebook / Youtube / Instagram

Eva Burešová

Eva Burešová

Ano!! Děkuji! Konečně to na co jsem čekala! Tohle je moderní píseň roku 2019. U refrénu jsem se bála, že se opět dostaneme tam, kde jsme již několikrát byli, ale ne! Super. Michela má super barvu hlasu, se kterou si opravdu umí vyhrát. Jeden z dalších mých favoritů! Bravo !

Instagram / Facebook

DALŠÍ NOVINKY

Jano Winkler

Pohľad späť o desať rokov – ESC 2010

Akoby to bolo včera čo slovenský ale aj český rozhlasový éter zaplavila pieseň Horehronie v podaní Kristíny. Teraz si od jej účasti na ESC 2010 v Oslo pripomíname už desiate výročie. Vystúpeniu v Oslo predchádzalo víťazstvo v domácom kole Eurovision Song Contest Slovakia 2010. Z množstva prihlásených piesní bolo postupne do šesť štvrťfinále vybratých 60

Jak dopadla ruská písnička?

Poslední písničkou byl song od Little Big z Ruska. Tereza Holubová Tak tohle byl skvělej úlet! Dlouho jsem se takhle u písně nepobavila. Rusko poslalo do soutěže skupinu Little big, u které člověk neví, jestli to interpreti myslí vážně, nebo si dělají jen legraci. Každopádně videoklip i písnička byli opravdu

Porota hodnotí San Marino

Porota ohodnotila San Marino . Vítek Havliš Ze začátku to znělo tak slibně a pak se z toho vyklube podivná, melodicky nečitelná slátanina, ze který si pamatuju jen smyčce, trumpety a, že to je celý FREAKY. A zase jedna z těch písniček, u který máte po třech minutách pocit, že jste u

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn