Porota hodnotí Maltu

Maltu letos na Eurovizi reprezentuje vítězka soutěže X faktor.

Malta Michale Chameleon

Ján Winkler

Tridsiaty tretí pokus Malty o víťazstvo v Eurovízii. Zatiaľ čo v Juniorskej súťaži sú úspešní , v hlavnej časti zatiaľ na víťazstvo nesiahli. Mladá speváčka Michela ma prekvapila v pozitívnom smere a pri troche šťastia by mohla pekne zamiešať karty v konečnom hodnotení. Hravá pieseň znie moderne a zaujme už pri prvom počutí. A to býva v Eurovízii vždy dobrá devíza.

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Mně osobně tato píseň oslovila až na třetí poslech, ale o to víc dokážu ocenit její kvality. Výborně složené, zapamatovatelné i zazpívané. Klip je rovnež velmi povedený. Navíc si ji dokáži z fleku představit jako úspěšný rádiový hit. Tohle se může umístit velmi slušně!

Youtube / Web / Instagram

Vítek Havliš

Existují songy, kdy od prvního tónu víte, že to bude průšvih… A pak songy, u kterých od začátku tušíte, že to bude pecka. A tohle je přesně ten případ. Výborný! Líbí se mi, jak se dostaví úplně jiný refrén, než očekáváte. Sakra, začínám těch favoritů mít nějak hodně.

Youtube / Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Pěkné, ale ničím obzvlášť zajímavé. V kontextu s ostatními průměr. Opět píseň, která mi splývá s jinými, jako bych ji již slyšela.

Státní opera Praha

Annabelle eurovision

Annabelle

Maltaaaa yes comme on 😀 moderní, hezký, barevný, jdu si trsnout u čištění zubů:))) Vidím to s tanečníky na veliké stage, tohle by mohlo dopadnout dobře!

Facebook / Youtube / Instagram

Eva Burešová

Eva Burešová

Ano!! Děkuji! Konečně to na co jsem čekala! Tohle je moderní píseň roku 2019. U refrénu jsem se bála, že se opět dostaneme tam, kde jsme již několikrát byli, ale ne! Super. Michela má super barvu hlasu, se kterou si opravdu umí vyhrát. Jeden z dalších mých favoritů! Bravo !

Instagram / Facebook

DALŠÍ NOVINKY

Porota hodnotí Damira z Chorvatska

Hvězdná porota EuroContestu hodnotí Damir Kedžo – Divlji Vjetre Annabelle Damir Kedžo- Příšernáááá nuda! Ale jakože ultra nuda. Nemůžu najít nic, co bych pochválila a tudíž hodnotím celek jedním slovem NUDA! Jano Winkler Potešilo ma že sa Chorváti opäť vrátili na Eurovíziu k interpretácií piesne v rodnom jazyku. Piesňam a

Porota EC hodnotí UK

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí: James Newman – My Last Breath https://www.youtube.com/watch?v=6iS-lV909T4&feature=emb_title Andrea Savane Text písně je velmi dojemný, příběh k zamyšlení. Velká Británie mě letos příjemně překvapila, moderní pop, ale na nejvyšší příčky podle mého názoru mířit nebude. Dea I’d give you my last breath… Píseň je o nehynoucí lásce,

Eurovision: Europe Shine A Light na ČT art

Nejeden fanoušek Eurovize těžce nesl informaci o zrušení letošního ročníku Eurovision Song Contest. Malou náhradou za zrušený pořad má být Eurovision: Europe Shine A Light. Mimořádnou show bude vyrábět nizozemská televize a bude se vysílat napříč Evropou. Jak našemu webu exkluzivně potvrdila paní Kapounová. Česká televize se k pořadu připojí

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn