Porota hodnotí Makedonii

Předposlední zemí k hodnocení je Severní Makedonie.

Vítek Havliš

A jé… písnička o hrdosti a o ženách, plná textových klišé… Skladba to je pěkná, ale ten text a pokus o „poselství“ to u mě trochu sráží dolů. Není to pro mě vůbec uvěřitelné. Ale Tamara zpívá hezky, to zase jo.

Youtube / Instagram / Facebook

Mirek Oliver

Tato skladba mě vůbec neoslovila, ani po opakovaných pokusech. Po stránce pěvecké, hudební i textu je zřejmě vše jak má být. Pro mě se ovšem v tomto případě rovná slůvku nuda. Bohužel.

Youtube / Web / Instagram

Ján Winkler

Tamara Todevska si už po tretí krát vyskúša eurovízne pódium. Po triu Tamara, Vrčak and Adrijan/ 2008/, ako vokalistka sestre Tijane / 2014/, bude súťažiť tento rok ako sólistka. Dvadsiata účasť Macedónska by mohla konečne priniesť väčší úspech ako len priečky v druhej polovici finále alebo nepostup zo semifinále. Silná balada presvedčivo odspievaná Tamarou, jej bohaté spevácke skúsenosti snáď oslovia poroty a divákov.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Úžasná, silná a motivační píseň. Hned pouštím dcerám! Jsem na ně pyšná, buďte na sebe pyšní, jo! Dobrý nápad!

Státní opera Praha

Annabelle eurovision

Annabelle

Makedonie se snažila do své písně dát i poselství, bohužel za mě je skladba hrozně nudná, i přes snahu o gradaci a dramatičnost, na mě to nezabralo, ale věřím, že si to najde své fanoušky.

Facebook / Youtube / Instagram

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Krásná píseň. Vlastně se docela těším, že bych si ji jednou zazpívala i já. Doufám, že jeji projev na stagy bude niterní a nebude to zbytečně velkolepé. K této písni a tomuto poselství se to snad ani nehodí. Tamara má nádherný hlas.

Instagram / Facebook

DALŠÍ NOVINKY

Jak dopadla ruská písnička?

Poslední písničkou byl song od Little Big z Ruska. Tereza Holubová Tak tohle byl skvělej úlet! Dlouho jsem se takhle u písně nepobavila. Rusko poslalo do soutěže skupinu Little big, u které člověk neví, jestli to interpreti myslí vážně, nebo si dělají jen legraci. Každopádně videoklip i písnička byli opravdu

Porota hodnotí San Marino

Porota ohodnotila San Marino . Vítek Havliš Ze začátku to znělo tak slibně a pak se z toho vyklube podivná, melodicky nečitelná slátanina, ze který si pamatuju jen smyčce, trumpety a, že to je celý FREAKY. A zase jedna z těch písniček, u který máte po třech minutách pocit, že jste u

Porota hodnotila také Ázerbájdžán

Jak dopadla u naší poroty ázerbájdžánská soutěžní písnička Cleopatra? George Hájek Efendi – Cleopatra Tady by člověk něco takového čekal, ne že by to bylo špatně. Brnkání sitáru, tanečky v poušti, holky jako mumie atd. Prostě Kleopatra:) Tereza Holubová ÁZERBAJDŽÁN: Mám ráda písně s nádechem exotiky, ovšem písnička Cleopatra mi

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn