Search
Close this search box.

Porota hodnotí Makedonii

Předposlední zemí k hodnocení je Severní Makedonie.

Vítek Havliš

A jé… písnička o hrdosti a o ženách, plná textových klišé… Skladba to je pěkná, ale ten text a pokus o „poselství“ to u mě trochu sráží dolů. Není to pro mě vůbec uvěřitelné. Ale Tamara zpívá hezky, to zase jo.

Youtube / Instagram / Facebook

Mirek Oliver

Tato skladba mě vůbec neoslovila, ani po opakovaných pokusech. Po stránce pěvecké, hudební i textu je zřejmě vše jak má být. Pro mě se ovšem v tomto případě rovná slůvku nuda. Bohužel.

Youtube / Web / Instagram

Ján Winkler

Tamara Todevska si už po tretí krát vyskúša eurovízne pódium. Po triu Tamara, Vrčak and Adrijan/ 2008/, ako vokalistka sestre Tijane / 2014/, bude súťažiť tento rok ako sólistka. Dvadsiata účasť Macedónska by mohla konečne priniesť väčší úspech ako len priečky v druhej polovici finále alebo nepostup zo semifinále. Silná balada presvedčivo odspievaná Tamarou, jej bohaté spevácke skúsenosti snáď oslovia poroty a divákov.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Úžasná, silná a motivační píseň. Hned pouštím dcerám! Jsem na ně pyšná, buďte na sebe pyšní, jo! Dobrý nápad!

Státní opera Praha

Annabelle eurovision

Annabelle

Makedonie se snažila do své písně dát i poselství, bohužel za mě je skladba hrozně nudná, i přes snahu o gradaci a dramatičnost, na mě to nezabralo, ale věřím, že si to najde své fanoušky.

Facebook / Youtube / Instagram

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Krásná píseň. Vlastně se docela těším, že bych si ji jednou zazpívala i já. Doufám, že jeji projev na stagy bude niterní a nebude to zbytečně velkolepé. K této písni a tomuto poselství se to snad ani nehodí. Tamara má nádherný hlas.

Instagram / Facebook

Novinky