Search
Close this search box.

Porota hodnotí Lake Malawi

Porota Eurocontesu dostala za úkol slovně ohodnotit Lake Malawi. Hlasovat pro ni nemůže!

Lake Malawi reprezentant Česka v hudební soutěži Eurovize 2019.

Mirek Olšák

Skladba má grády a vyzařuje z ní pozitivní energie. Do tohoto stylu výborně zapádá Albertův jemný ale charakteristický hlas. Navíc má skvělý přednes a člověk mu věří o čem zpívá. Nicméně klip ve stylu ”rodiče odjeli na prodloužený víkend a já jsem konečně sám doma” postačí na postup z českého kola, ale jako reprezentaci ČR v zahraničí, bych to viděl na trochu lepší zpracování. Každopádně Lake Malawi byla skvělá volba. Uvidíme, jak se popere s konkurencí.

Youtube / Web / Instagram

Eva Burešová

A friend of a friend of a friend of a friend!!! Od chvíle, kdy se tahle píseň objevila v Národním kole, nebyl by den, kdyby u nás doma nehrála. Skvělý zvuk, chytlavý refrén, vtipný text. K tomu přidáme talentované, pokorné chlapce se spoustou zkušeností a velkým talentem ukrást si veškerou pozornost diváka – to jsou Lake Malawi.  

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Co mám napsat o písničce, pro kterou jsem v národním kole sám hlasoval? Líbí se mi. Je moderní, svěží, návyková, ale přitom není hloupá. A myslím, že dobře rozbije tu spoustu vážných a dramatických písní, kterých je na ESC vždycky víc než dost. Jak už jsem řekl ve svém videu na YouTube: Adam dobře vypadá, je sympaťák a umí tuhle písničku „prodat“. Hodně ale bude záležet na tom, jak dopadne celková pódiová prezentace. Tipuju, že Lake Malawi by mohli zabodovat hlavně u Švédů. Dost mi totiž jejich písnička stylově připomíná jejich loňské a předloňské zástupce.

Youtube / Instagram / Facebook

Ján Winkler

Hodnotiť českého víťaza je svojim spôsobom nekorektné. Či už preto lebo som pieseň od 7. januára 2019 počul viackrát , osobne sa so skupinou stretol a robil aj dva rozhovory. Dosiahnuť umiestnenie vlaňajšieho šiesteho miesta Mikolasa Josefa je vysoko nastavená latka. Pieseň má  síce pohodovú atmosféru , osobne mi chýba väčšia gradácia a vyvrcholenie v závere. Napriek tomu verím v postup do finále.

Annabelle

Já nechci bejt zlá, ale tak slušně řečeno, neurazí, nenadchne. Já jsem měla jiného favorita za Českou republiku, nutno říct, že na takové úrovni, jako Mikolas Josef tam letos nebyl nikdo. Písnička mi nevadí, ale nepřináší vůbec nic nového, a text ani melodie – nic z čeho bych si sedla na zadek.

Facebook / Youtube / Instagram

Andrea Savane

Českého zástupce bych si raději nechala ještě na později, až uslyším další.

Novinky