Search
Close this search box.

Porota hodnotí Kypr

Porota Eurocontestu si tentokráte posvítila na Tamtu z Kypru.

Kypr Tamta Replay

Vítek Havliš

Vypadá to, že se mezi letošními účastníky začíná blýskat na lepší časy. Konečně současný zvuk a zajímavě vystavěná písnička. Uvidíme, jak to dá zpěvačka naživo, trochu tam čichám autotune, tak snad to nebude průšvih. Song rozhodně patří k tomu nejlepšímu, co jsme zatím letos měli možnost slyšet.

Youtube / Instagram / Facebook

Annabelle

Tamta Replay, která soutěží za Kypr je pro mě klasická muzika do auta:)) Dám to nahlas a jedu 😀 U takového disko popíku mám většinou jen trochu problém s tím, že to je všechno tak trochu na jedno brdo. Ale rozhýbalo mě to 😀 

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Oliver porota Eurovize

Mirek Oliver

Jakobych už tohle někde slyšel. Má to prvky mnoha úspěšných hitů poslední doby, takže producenti vlastně trefili hřebíček na hlavičku. Celkově hodnotím velmi pozitivně, jak dobře to celé působí, a že se Kypr nebál udělat to pořádně a vsadili na tento taneční styl.

Youtube / Web / Instagram

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Lady Gaga z Kypru. Píseň mi splývá s hity, které jsem již slyšela. Píseň pěkná, zpěv pěkný, ale nic nového.

Státní opera Praha

Ján Winkler

Po najväčšom vlaňajšom úspechu v histórii ESC vďaka Eleni Foureira sa Cyprus rozhodol vsadiť na rovnakú kartu. Či už autorom piesne , podobnými prvkami v melódii, snahou upozorniť hneď po prvom počutí. Tamte ale chýba niečo čím si získala množstvo hlasov Eleni . O to viac že miesto na predných priečkach sa znova očakáva od Cypru aj tento rok.

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Ariana ? Lady Gaga ? Tady je jen důkaz o tom, že tento styl písní se bude držet ještě roky.
Jason Darulo, Mikolas Josef a teď Tamta a její Replay..Zajímá mě, jestli má vymyšlenou nějakou originální show nebo taky poznám každou sekundu kým se nechala inspirovat…

Instagram / Facebook

Novinky