Search
Close this search box.

Porota hodnotí Izrael

Na závěr si naše porota ve složení Eva Burešová, Annabelle, Andrea Savane, Vítek Havliš, Mirek Olivera Ján Winkler, nechali hostitelskou zemi Eurovize 2019.

Kobi Marimi – Home

Eva Burešová Eurovize

Eva Burešová

Israel – Krásná píseň, silný hlas. Moc pěkný text. Zajímalo by mě jak zpívá ve svém mateřském jazyce, myslím, že to musí být krásný poslech.

Instagram / Facebook

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Vždycky si říkám, jak musí být těžké pro interpreta ze země, která zvítězila v předchozím roce, vystupovat. Izrael vybral ovšem trefnou píseň. Home. Velice kvalitní, nádherná a silná píseň a melodie. Výborný výběr hostitelské země. Bylo by zajímavé, kdyby Izrael zvítězil i letos

Státní opera Praha

Annabelle

U Izraele si celou dobu říkám odkud to znám? Je to snad cover? Smí se vůbec přihlásit s coverem? Tady tomu už se nedá říkat ani vykrádání, to je prostě obšlehlá věc od A do Z, snažím se vzpomenout, komu tu píseň ukradl a za boha si nepamatuji název původní skladby, budu na to muset myslet, než mi to naběhne 😀

Facebook / Youtube / Instagram

Vítek Havliš

Izrael loni vyhrál s šílenou Nettou… Letos to zkouší na vážno, ale jako by snad ani znovu vyhrát nechtěli. Kobi sice zpívá dobře, ale má tak otřesný vibrato, že se ten jeho rozklepaný hlas nedá poslouchat. No a písnička? Kdyby tam letos nebyla, tak mi to vůbec vadit nebude.


Youtube / Instagram / Facebook

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Docela příjemná klavírní záležitost na závěr našeho hodnocení. Nejedná se bůhví jaký trhák, ale interpret svým procítěním dal skladbě určitou hodnotu a myslím, že se všeobecně posluchačům líbit bude. Vysokéhu postu nejspíš nedosáhne ale účast si jistě zaslouží.

Youtube / Web / Instagram

Netta Ján Winkler

Ján Winkler

Ponurá ale monumentálna pieseň. Traslavo vibrujúci hlas neznie prirodzene no možno je to účel. V rádiách sa asi na playliste neobjaví, iba ak by vyhrala tento ročník. Je tiež možné že sa zopakuje aj verzia keď jeden rok krajina vyhrá a na druhý rok pri organizovaní ESC skončí posledná, Tak sa to stalo v posledných rokoch Rakúsku / 2015/ a vlani Portugalsku.. Kobiho pieseň si tento rok nezaslúži byť posledná.

Novinky