Porota hodnotí Izrael

Kateřina Šimková

Michael Ben David mě zaujal hlasově, možná mi trochu připomíná barvou George Michaela. Z písně I.M. cítím kuráž a odvahu. Líbí se mi

Boris Carloff

Ulítlý bop opět v izraelském podání. Když to jednou vyšlo, třeba to vyjde znova – koncept. Nepřijde mi to už vůbec v ničem zajímavé. Ale je docela možné, že se to dostane daleko.

Annabelle

Refrén vcelku chytlavý, sloky mě bavily o něco méně. Michael je od pohledu showman a na velkém pódiu možná ještě překvapí. Jednoduché to ale mít nebude, jelikož naživo zazpívat nejvyšší tóny skladby a do toho tančit, mu tedy nezávidím.

Ján Winkler

O mnohých izraelských spevákoch na Eurovízii by sa mohlo povedať že takmer vždy zaujmú divákov a nemusia sa o to pričiniť ani spevom. Nie vždy to ale znamená dobré umiestnenie v súťaži. Jednoznačne to dokázala iba Netta svojim víťazstvom v Lisabone 2018. Pri hodnotení Michaela by som ako cez kopirák mohol písať o Sheldonovi z Austrálie. Obaja dokázali že spievať vedia . Veď vyhrali X-factor vo svojich krajinách. A popri speve im nechýba ani patričné výstredné vystupovanie. Navyše obaja sú vylosovaní do druhého semifinále.

DOPORUČUJEME

ZAJÍMAVOSTI

Evropské televize se bouří k vůli vyřazení z hlasování v Eurovizi

EBU v sobotu oznámila, že 6 zemí bylo vyloučeno z hlasování Eurovize. Ale kde je

Eurovize

Ukrajinský náhradník si odnáší Eurovizní trofej

Vítězem letošního ročníku Eurovision Song Contest se stala ukrajinská kapela Kalush Orchestra. Ukrajina získala 631

Eurovize

Známe jména českých porotců

Známe jména české poroty Eurovize. AnnabelleJan VávraMarcellMarta ŘíhováOndra Fiedler

Česko