Search
Close this search box.

Porota hodnotí Itálii

Dnes tu máme další hodnocení. Porota si tentokrát poslechla italskou soutěžní píseň.

Itálie Mahmood – Soldi

https://www.youtube.com/watch?v=KvJUrrMgyGs

Andrea Savane

Na tuto píseň jsem se podle názvu a interpreta z italsko-egyptské rodiny velmi těšila. Mahmood má krásný hlas a očekávání mě nezklamalo. Sice po prvním poslechu jsem si říkala, že mi tam něco chybí, ale nakonec se mezi mou pomyslnou TOP 8 dostává. Itálie u mě po dlouhé době dostává šanci. A myslím si, že v Izraeli úspěch mít bude velký.

Hlasatelka výsledků z roku 2007

Ján Winkler

Mahmood – Pravdupovediac čakal som iného víťaza San Rema 2019 , konkrétne Il Volo. Ich pieseň skončila až tretia , podobne ako Grande Amore . Len s tým rozdielom že Grande Amore bola tretia na ESC vo Viedni 2015 a Musica che resta na San Remo 2019. Treba priznať že Musica che resta nedosahovala kvalitu Grande Amore a preto nevyhrala. Veľa rokov sa prezentovali Taliani iným štýlom piesní ako tou čo vybrali do Tel Avivu. Osobne mi na nej niečo typicky talianske chýba. Nenadchol ma spev ani pokus o rap ani pódiové vystúpenie. Taliani majú aj tento rok výhodu že sú priamo vo finále…..

Eva Burešová

,,Ano! Super, Mahmoode! Skvělá barva hlasu, rozbal to! Skvělý nápad propojit orchestr s tímto stylem hudby! Přichází refrén, to bude nářez!………Ehm, to je všechno? No to je ale škoda.¨

Instagram / Facebook

Vítek Havliš

Tak tohle je JINÝ. To je přesně to slovo, který mě hned napadlo. Tleskám za odvahu poslat do Eurovize písničku s odlišným zvukem a nápadem. Z letošních představených se mi zatím líbí asi nejvíc (hned po Lake Malawi). Jen nevím, co na to řekne eurovizní publikum. Není tam žádná klenutá melodie, ani ukřičená zpěvačka nebo aspoň šokující zjev. Prostě jen kluk, který chvíli zpívá a chvíli “rapuje”. Uvidíme.

Youtube / Instagram / Facebook

Annabelle

Opět zklamání … melodie o ničem, text nevím, nerozumím, výkon zpěváka je hodně amatérský, místama falešný, nezamilovala jsem se.

Facebook / Youtube / Instagram

Mirek Olšák

Jedná se podle mého o typ písničky, která se posluchači zalíbí až po vícero poslechnutí. V některých polohách má Mahmood velmi charakteristický hlas. Myslím ale, že by se mi písnička zalíbila více, kdybych ji slyšel z rádia a neviděl ji s videem. Zpěvák vypadá vedle orchestru tak trochu jako strašák do zelí.

Youtube / Web / Instagram

Novinky