Search
Close this search box.

Porota hodnotí Hooverphonic

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

Hooverphonic – Release Me

 

Annabelle eurovision

Annabelle

ÁÁÁÁÁ, moje rodná země vyslala velký talent! Skvělá věc, promyšlená, za mě opravdu povedená skladba po všech směrech. Líbí se mi, že se nesnaží zpěvačka ani zbytek kapely na nic hrát a prostě poslali hezkou píseň, nic víc. Fandím!

George Hájek

Nádherná píseň, co jde na jistotu. Klidně by mohla být úvodní písní Bondovky. Za mě super.

Tereza Holubová

Devatenáctiletá zpěvačka Luka Cruysberghs ze skupiny Hooverphonic má neuvěřitelný talent. Její barva hlasu je kouzelná. Mísí se v něm dívenka s dospělou ženou. Celkové podání písně je moc příjemné, nevtíravé. Fandím!

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Hooverphonic složili song ve jménu jejího veličenstva, ale narozdíl od Jamese Bonda nedostali povolení zabíjet. Jedinej rozdíl od ostatních balad zde vidím v civilnějším projevu zpěvačky, která se nesnaží o žádný velký předvádění. Jako song uprostřed setu kapely by to mohlo fungovat fajn, jako reprezentační song celýho národa to je nudaaaaa.

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Hooverphonic, kapela, která už něco pamatuje a má za sebou řadu úspěchů. Nejsem si ale jistý, že účast v letošní Eurovizi se k nim přidá. „Release Me“ je sice přesně ve stylu, který jsem od Hooverphonic očekával, ale přišlo mi to na první poslech lehce nečitelné. Na druhý a třetí pokus už to bylo výrazně lepší, ale trochu se bojím, že na velkém pódiu tohle nemusí moc fungovat. Mimochodem, tenhle song by se klidně hodil do nějaké Bondovky.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Krásná procítěně zazpívaná píseň do romantického filmu, interpretce věřím každé slovo, každý tón. Eurovizní/komerční žánr to není, ale zaslouží si pozornost

Jano Winkler

Pár dní po oznámení belgického reprezentanta som mal možnosť vidieť Hooverphonic na výbornom koncerte v Bratislave. Dlhoročná profesionalita sa prejavila okamžite s prvou piesňou. Aj preto som mal veľké očakávania od tej eurovíznej . A nesklamali. Niekoľko rokov cibrený sound kapely ktorá si drží svojský štýl sa pretavil aj do songu eurovízneho. Nie je to komerčná záležitosť , možno na prvé počutie trochu ospalá, melancholická a nudná, ale má čosi do seba. Neviem to v tomto momente presne opísať. Výborný hlas speváčky , video s orchestrom a melódia predurčujú pieseň nielen do Eurovíznej súťaže ale svoje miesto by si našla aj ako titulná pieseň k nejakému filmu.

Dea

Hooverphonic znám a líbí se mi nálada tohoto songu, jeho vintage zvuk, smyčce... Připadá mi to jako další píseň do bondovky. Luka má krásný hlas, líbí se mi také styling všech členů a celkově to na mě působí autenticky. Píseň vypráví o příběhu ženy, která usiluje o ukončení nefunknčního vztahu: ..."Yeah, release me from this sad and losing game"... Release Me mě baví od začátku do konce. Uvidíme, co přinese živé vystoupení. Jestli Hooverphonic přinesou pro Eurovizi prostřednictvím smyčců třeba více dramatu, naléhavosti v rámci vyvrcholení songu, ale tak, aby to pro ně stále bylo autentické... Každopádně za mě kvalitní počin. Viděla jsem s nimi i pár rozhovorů a je to sympatická trojice zkušených umělců. Držím palce!