Search
Close this search box.

Porota hodnotí Francii

carloff Boris

Boris Carloff

To mě náhodou hodně baví, severoafrické vlivy , Magreb s klubovou elektronikou , super produkce. Vlastně o tom tavícím kotli , kterým teď Francie je. Super.

Annabelle

Francie TOP. Zajímavá kombinace stylů, skladbu si rozhodně přidávám do playlistu. Umělci se v tomhle případě nebáli vybočit z řady a je to skvělá jízda. A konečně nezpívají anglicky, hurá.

Ján Winkler

Už 45 rokov ubehlo od víťazstva Marie Myriam .V Rotterdame boli vari najbližšie,no Barbara Pravi bola iba tesne druhá za Talianskom. Jej pieseň bola mojou topkou. Žiaľ tento rok francúzsky príspevok nedosahuje z môjho pohľadu vlaňajšiu kvalitu . Viac žánrový mix s vokálnou dievčenskou skupinou ma žiaľ nezaujal.

Kateřina Šimková

Ano! Tenhle song má šmrnc. Francouzština je zvučný jazyk, toto zajímavé podání mi to znovu potvrdilo. Hlasy k sobě skvěle pasují, ladí. Působí na mě jakýmsi dojmem rituálu, hudebního rituálu. A mě to zaujalo

Slávek Ondra

Francie letos patří do mé TOP5. Velmi se mi líbí její důraz na kulturu Bretaňska. Písnička pojednává o dívce tančící s ďáblem. Píseň je podle mě velmi živá a její mysterióznost dodává písni velmi dobrý Vibe. Bassy jsou velmi originální a chytlavé, vtahují posluchače do děje. Je to opravdu vyprávění příběhu neboli legendy. Zároveň je to ale taneční song, který je pro mě velmi party orientovaný. Akorát live performances pro mě nebyly vůbec dobré, to se doufám zlepší! Francie letos vsadila na dobrou kartu a doufám, že je uvidíme v TOP5!!!

Novinky