Search
Close this search box.

Porota hodnotí Dánsko

Dánská televize DR má za sebou národní kolo Eurovision Song Contest. Na vítěznou píseň si posvítila naše porota.

Leonora – Love is Forever

Eva Burešová

Dokážu si představit, že píseň hraje v nějakém animovaném filmu, když hračky vzpomínají na své přátelé z jiných dílů.
Asi se budu opět opakovat, ale píseň milá, příjemná. Rozsah Leonora nemá, ale k tomuto žánru je to asi v pořádku. Líbí se mi změna jazyků ! 🙂

Annabelle

Leonora má příjemný, jemný hlas, mě se její projev líbí, je to takový nenucený. Písnička milá, ale mám dojem, že mi to něco připomíná. Ale já mám takový styl hudby ráda, za mě dobrý.

Andrea Savane

Pohodová optimistická píseň s neotřelou melodií, která může na Eurovizi v záplavě popiny zaujmout. Já osobně nejsem vyznavačem tohoto stylu, ale přistihla jsem se, že se při poslechu usmívám a pohybuji se do rytmu. Nemyslím si, že vyhraje, ale postoupit do finále by mohla.

Vítek Havliš

Asi jsem divnej, ale mně líbí, když nějaká země nepřijde s klasickou eurovizní písničkou. To je letos případ Dánska. Love Is Forever je hezká písnička, má krásnou náladu. Leonora sice občas neladí, ale mně to kupodivu nevadí. Za mě moc fajn. Jen mám trochu tušení, že tohle vyloženě favorit ESC být nemusí, a to by byla škoda.

Mirek Olšák

Tak to je jedna velká odreagovačka. Vystoupení a píseň jako taková musí zaručeně hodit do klidu i toho největšího drsňáka v baráku. I když se song hodí spíš k reklamě na nový typ vozu známé automobilky, nechávám to být a už jen poslouchám. Měl jsem trochu strach když jsem slyšel ten vyloženě křehký dívčí hlas, aby náhodu nepřišla nějaká náročná pasáž. Skladba je ale evidentně psaná na tělo a proto v podání této zpěvačky působí velmi přirozeně.

Ján Winkler

Roztlieskavačka od začiatku do konca piesne. Hravé, jednoduché, ideálne pre detské a nižšie vekové kategórie aj po Eurovízii. Okrem angličtiny by dobre znela aj v inej reči. A ona to v druhej polovici songu aj odspievala. Mladá speváčka Leonora má záľubu v krasokorčuľovaní a vo videoklipe to všetkým aj predviedla. Žeby v Tel Avive scéna s ľadom ako to mal v roku 2008 Dima Bilan s Pľuščenkom a Martonom? Alebo dá prednosť vysokej stoličke z domáceho MGP ? 0 hudbu sa postarala Lisa Cabble , spoluautorka víťaznej piesne pre Emmelie de Forest v roku 2013. Finále by si Dánsko tento rok zaslúžilo.

Novinky