Search
Close this search box.

Porota hodnotí Dánsko

Annabelle eurovision

Annabelle

Jsem si nejdřív myslela, že je to Kelly Osbourne 😀 Já tedy rock obecně
nemusím, takže se mi to trochu hůř hodnotí. Pokud mám vyjádřit své pocity z
poslechu, přijde mi skladba strašně nudná, nemá to žádný nápad, takový
ošuntělý retro. Jak se ale říká, každé zboží má svého kupce, takže jistě i
tenhle hit si najde své fanoušky.

Kateřina Šimková

Píseň The show vystihla svůj název. Působí na mě kontrast intenzivního (až dojemného) začátku, kde vyniklo piano a gradace v neskutečný nářez, který nám děvčata naservírovala. Takhle si představuji hit na koncerty, který na vás bude působit i doma u telky. Za mě skvělé a chytlavé!

Ján Winkler

V 21. storočí patria dánske piesne k mojim najobľúbeneším . Možno s výnimkou rokov 2004,2007a 2021. Určite to naštartovali víťazi z roku 2000 Olsen Brothers. Ani tento rok tomu nie je inak. Reddi v prvej polovici piesne nič nenaznačujú ako to roztočia v druhej polovici. Nastáva nespútaná show – presne ako názov piesne .Pop,rock,punk ? Bangles, Kim Wilde , Clout, Debbie Harry ? Nostalgický song je spomienkou na staré zlaté časy. Jubilejné 50 vystúpenie Dánska na Eurovízii a po prvý krát čisto dámska kapela . To chce jednoznačne finále. Nepostup by bolo nemilým prekvapením.

Boris Carloff

Osmdesátkový retro rock, vlastně proč ne? Není to nic, co bychom ještě neslyšeli, ale v typické eurovizní pop produkci je to alespoň jiné. Svoje příznivce si to určitě najde.

Novinky