Search
Close this search box.

Porota hodnotí Arménii

Arménii letos reprezentuje zpěvačka Srbuk.

Eva Burešová

Eva Burešová

Armenie – Imagine Srbuk…Imagine Armenia…Imagin dragons! Zajimavý nápad na klip a taky se mi velmi líbí občasné projevy specifického armenského zpěvu. Za mě dobrý!

Instagram / Facebook

Annabelle eurovision

Annabelle

Arménie, začátek super, baví mě sloky, ale přijde mi, že by si to zasloužilo silnější refrén, takhle je to trochu nuda.

Facebook / Youtube / Instagram

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Arménie Srbuk Walking Out Energická zajímavá píseň i výrazná interpretka. Do mých oblíbených ji ale neřadím.

Státní opera Praha

Mirek Oliver, zpěvák, textař

Mirek Oliver

Čím více se blížíme s hodnocením k závěru, tím více se objevuje opravdu dobrých písní. Jak se z počátku mohlo zdát, že nebude z čeho do finálové desítky vybírat, teď mám pocit opačný. Nebude to pro žádného porotce vůbec jednoduché. Skladba Walkig Out je tomu dalším důkazem. Skvělá zpěvačka dostala do rukou skvělou písničku. 

Youtube / Web / Instagram

Ján Winkler

Speváčky z bývalých sovietskych krajín dokážu spievať na Eurovízii ako by išlo o život. Nezáleží či je pieseň kvalitná alebo nie . Ich prejav dokáže vždy zaujať . A to je aj prípad Srbuk. Pieseň nemá kvalitu na predné priečky ale jej spev si musí všimnúť každý. Klip na mňa pôsobí rušivo stálymi strihmi ,ale živé vystúpenie bude iné. Či sa jej podarí priblížiť k štvrtému miestu Sirusho /2008/alebo Arama MP3 / 2014/ uvidíme v Tel Avive.

Vítek Havliš

Na první poslech poměrně nezapamatovatelná melodie, a to by mohl být u hudební soutěže docela problém. Vizuální stránka klipu mě asi zaujala víc, než písnička samotná. Jenže v soutěži se klipy pouštět nebudou, tak snad to zachrání alespoň zpracování na pódiu. Když Srbuk poslouchám bez videoklipu, tak zjišťuju, že mě tenhle song ani moc nezajímá…

Youtube / Instagram / Facebook

Novinky