Search
Close this search box.

Porota hodnotí Arménii

Hvězdná porota Eurocontestu hodnotí:

Athena Manoukian – Chains On You

 

Vítek Havliš

Vítek Havliš

Pokaždé oceňuji, když se některá země rozhodne poslat do Eurovize něco, co alespoň trochu připomíná současný styl. Ale v případě Atheny by to ještě chtělo trochu líp zpívat. Pódiová stylizace bude asi vypadat zajímavě, ale jinak mě to teda vůbec nebaví. Nuda, nuda, nuda… Někdy máte pocit, že 3 minuty trvají půl hodiny a tohle je přesně ten případ.

Andrea savane Eurovize

Andrea Savane

Energické, americká hudba s exotickým nádechem Arménky s řeckými kořeny, ale na mě vystoupení celkově působí lacině. Nic, čím by vyloženě zaujalo. Čím by se lišilo od podobných vystoupení. Roztančí, navodí atmosféru, pobaví.

Jano Winkler

Jednotvárne od začiatku do konca piesne. Znie ako pokus o americkú produkciu. Spoluautor DJ Paco so snahou o diskotékový sound, ale pre mňa mdlé. Možno keby pridali tak typické arménske národné prvky bola by akceptovanejšia. Štvrté miesto Arama MP3 z roku 2016 je pre Arménsko tento rok príliš vysoko.

Tereza Holubová

Athena Manoukian je svůdná jak svým hlasem, tak tancem. Bohužel mě nijak příliš nezaujala. Myslím si, že potěší především mužské publikum. Možná, kdyby si zpěvačka vybrala jinou píseň, která se více vryje posluchači do paměti, sklidila by větší úspěch.

George Hájek

Arménie zvolila myslím dobře. Modernější song, trocha pop rapu, to mám docela rád. Takže milé překvapení..

Dea

Do živého vystoupení bych přidala backvokály, pohrála si ještě s beatem, aranží, aby vystoupení působilo plněji, energičtěji. Tato verze mi přijde neúplná. Baví mě refrén, který je chytlavý a prý se chystá revamp písně s více etnickými prvky, což by mohlo songu hodně prospět. Athena je krásná žena, líbí se mi také její outfit (přijde mi, že z jejího vystupování jde vidět vliv/inspirace z Beyonce), na pódiu se stále něco děje - choreografie je zajímavá. Tahle řecko-arménská pětadvacetiletá zpěvačka si napsala text k "Chains On You" sama a hudbu vytvořila společně s DJ Pacem. Uvidíme, co přinese revamp. Za mne je takto píseň teprve v přípravné fázi.

Deniel Hrdlička (kapela Pilot)

Zajímavý spojení fajn minimalistickýho beatu a snahy dostat do songu aspoň nějakej eurovizní prvek. Klidně bych si to poslal v tramvaji do sluchátek, ale naživo na Eurovizi to podle mě moc fungovat nebude.

Annabelle eurovision

Annabelle

Tak Armánie má vlastní Beyoncé! No dobře, hlasově asi ne, ale zpěvačka je minimálně kus, co říkáte?:))) Letos první píseň, o které by se dalo říct, že zapadá do roku 2020. Na druhou stranu, Eurovizní song by za mě měl mít více originality, což tu opět lehce postrádám.